https://www.grupapsb.com.pl/landing/ursa.html?utm_source=podkarpacielive.pl&utm_medium=Baner&utm_campaign=AT-Portale-Banery

2019-06-12 13:34:19

Extraliga Rzeszów. Podsumowanie oraz zapowiedź kolejki

Podobne tematy Extraliga Rzeszów
Przeczytajcie podsumowanie ostatniej kolejki Extraligi Rzeszów oraz zapowiedzi ostatniej serii gier w sezonie zasadniczym.

EXTRALIGA

JEDLICKA MANUFAKTURA - IDEO.PL 7-1

GRACZ MECZU:PAWEŁ JARZĄB

Wyróżnieni: Konrad Kazimierczuk, Maciej Pernal

JMM jeszcze się nie podaje w walce o tytuł mistrzowski i gromi Ideo.pl które walkę o 3 miejsce przed meczem miała wszystko w swoich rękach,nogach i głowach aby być na podium w Extralidze lecz ta porażka przekreśla tą szansę.JMM już w środę gra hit z Tęczą i zapewne dla atrakcyjnośći Extraligi mogli by wygrać aby jeszcze były emocje.

DBR FILISTINI - DRUK PINGWINEK 4-6

GRACZ MECZU: KRZYSZTOF GŁOWACZ

Wyróżnieni: Arkadiusz Filip, Łukasz Ziomek

Hit dnia przyniósł bardzo dużo emocji, ale tylko w pewnych okresach meczu.Dwa takie okresy były kiedy DBR "dochodził" rywala na 1 bramkę ale to Druk był lepszą drużyną i wygrał zasłużenie.Dzięki tej wygranej Pingwinek jest na trzecim miejscu i czeka na potknięcie Emerytów w środowym meczu.Na taki sam obrót sprawy czyli nie wygrania Emerytów z Ideo czekają Filistini bo to im pozwoli zająć wysoką 4 lokatę aczkolwiek będą musieli utrzymywać w play offach.

1 LIGA EXTRALIGA 

PV SYSTEM--KS BEERLOVERS 6-1

GRACZ MECZU: TOMASZ GULAK

Wyróżnieni: Jacek Głuszek, Marcin Legierski

KS Beerlovers walczy o 3 miejsce,natomiast PV System ma już pewne 2 miejsce i może ten luz pozwolił im wysoko pokonać rywala.Od początku to team Głuszka który w tym meczu zaliczył bramkę oraz 2 asysty nadawał ton meczowi.

CWT - SC DRABINIANKA 7-8

GRACZ MECZU:RAFAŁ KOPACKI

Wyróżnieni:Komron Salismoshoev,Marcin Balawender

Och,ach co to był za mecz ! Niedoceniona (choć koordynator Daniel wierzył ) Drabinianka sprawiła nie lada niespodziankę ale tym samym potwierdziła że drużyna CWT jest starsznie nie obliczalna.Do pauzy 3-3 ale w drugich 20 minutach padło jeszcze 9 bramek.Koncert team Starosolskiego zagrał przez 13 minut strzelił kolejne 4 bramki i prowadzili 8-4.Ostatnie 7 minut meczu CWT rzuciło się do natarcia i na minutę do końca zrobiło się 7-8 na remis jednak już nie wystraczyło czasu.

SZAROTKA - LAMBADA 8-2

GRACZ MECZU:KACPER ŻĄBROŃ

Wyróżnieni:Bartłomiej Płonka,Ryszard Rokosz

Lambada przybywa na mecz tylko w 5,Szarotka ma 3 zmieników.Po mimo tego do przerwy tylko 3-1.Po przerwie w Szarotce włączyło się strzelanie goli i indywidualna gra i z tej gry z 20 dobrych sytuacji wykorzystali tylko 5 ale ambitna Lambada potrafiła skarcić ich jeszcze raz.

EXTRALIGA

godz.19.30

EMERYCI - IDEO.PL

Tylko zwycięstwo można rzecz przyświetla zespołowi Emerytów ,bo 3 punkty daje im 3 lokatę po rundzie zasadniczej i w fazie play offach będą mogli delektować się sukcesem bo wyższa lokata im nie grozi.Za Ideo na pewno kciuki ściskać i kibicować Pingwinek któremu każda strata punktów Emerytów będzie na ręke bo to oni utrzymają "pudło".

godz. 20

TĘCZA - JEDLICKA MANUFAKTURA MEBLI

Hit dnia, mecz na pewno mistrza z wicemistrzem Extraligi Rzeszów sezonu 2018/19.Tęczy wystarczy remis aby już na pewno mogli rezerwować bilety na lipcowe finały Mistrzostw Polski Extraliga.pl w Btdgoszczy.Wszystko na to jednka wskazuje bo JMM jest obecnie mocno osłabione z powodu absencji większości zawodników.Tak więc ok 21 poznamy nowego starego MISTRZA ?!

1 LIGA EXTRALIGA RZESZÓW

godz.18.00

HEIRO 2 - PV SYSTEM

Mecz beniaminków przyszłych Extraligi,a obecnie dwóch najlepszych drużyn w 1 lidze.Heiro na orliku jeszcze nie przegrało ale to będzie chciał zmienić PV System.Team Głuszka pała żadzą rewanżu i chce być jako jedyni pogromcą drużyny Czerkowcza w "normalnym" meczu.

godz.18.45

LAMBADA - SC DRABINIANKA

Mecz o 6 miejsce w 1 ligowej tabeli.Lambadzie wystarczy remis i ich kołcz Płonka zapowiada że będzie kłopot z składem ale nawet ponownie w 5 sticzą bój.Natomiast Drabinianka jest ostatnio na wali wznoszącej tak więc może i liczymy na ciekawy i wyrównany mecz.

godz.21.00 

SZAROTKA - KS BEERLOVERS

Mecz kończacy dzień oraz rozgrywki 1 ligi który wskaże trzecią drużynę 1 ligi.Obie drużyny mają po 20 punktów na jesieni był remis ale bilans bramkowy jest na korzyść drużyny Daniela Moskala,dlatego "kochajacy piwo" muszą wygrać aby to oni się znalezli sie na podium.Warto być o 21 na orliku w Boguchwale aby na własne oczy przekonać się jak to się zakończy.


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem