https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2019-2020/188321-CWKS-Resovia-Rzeszow-KP-Blekitni-Stargard-23-kolejka.htm

2019-04-16 14:04:57

Extraliga Rzeszów: DRUK Pingwinek zagra z Jedlicką Manufakturą Mebli [ZAPOWIEDŹ 14. kolejki]

Podobne tematy Extraliga Rzeszów
DRUK Pingwinek zmierzy się z Jedlicką Manufakturą Mebli. (fot. Extraliga)
DRUK Pingwinek zmierzy się z Jedlicką Manufakturą Mebli. (fot. Extraliga)
Przed nami 14 seria gier w Extralidze Rzeszów. DRUK Pingwinek zmierzy się z Jedlicką Manufakturą Mebli.  Natomiast w drugim meczu IDEO.PL zagra z Kormedem.
 

EXTRALIGA RZESZÓW

DRUK Pingwinek - Jedlicka Manufaktura Mebli godz. 18:00

 
DRUK Pingwinek jeszcze na wiosnę nie ugrał żadnego punktu i wszystko na to wskazuje że nic się nie zmieni. Ekipa Jedlickiej Manufaktury Mebli walczy o tytuł mistrzowski i każda strata przez nich punktów bardzo oddali ich od upragnionego celu.
 

IDEO.PL - Kormed godz. 20:15

 
Drużyna Michała Korzeniowskiego - Kormed ma problemy kadrowe. Ostatnio nawet nie zebrała szóstki do gry i nie przybyła na mecz. Po rozmowie z ich mentorem dowiedzieliśmy się że próbuje wszelakich "sztuczek" aby jednak dograć sezon do końca. O tyle jest to dziwne że Kormed jeszcze tydzień temu liczył się w walce o tytył mistrzowski. Jednak obecnie ma już stratę 9 punktów do lidera. Uważamy jednak że "Korzeń" wyjdzie z opresjii i przybędzie z swoja drużyną na boguchwalski orlik. Wtedy na placu gry powinni pokonać dobrze sobie radzące na wiosnę Ideo.pl.
 

1 LIGA EXTRALIGA

KS BEERLOVERS - CWT godz. 18:45

Drużyna Carlson Wagonlit Travel nie ma udanej wiosny w rozgrywkach 1 -extraligowych. Poniosła już dwie sromotne klęski. Natomiast Beerlovers gra "swoją"piłkę i zapewne walczy o miejsce tuż za podium. W tym pojedynku na papierze faworytem są gospodarze, ale jakiegoś pogromu nie przewidujemy. Być może to CWT sprawi niespodziankę na co zapewne stać ten zespół.
 

Heiro 2 - Lambada CF godz. 19:30

 
Lider tabeli, rezerwy Heiro w kolejnym meczu zmierzy się z "chłopakami rodem z rzeszowskiej Słociny". Choć Lambada ma dużą ambicje i wolę walki my stawiamy że kolejne 3 punkty dopisze do swojego konta drużyna Jacka Czerkowicza.
 

SC Drabinianka - PV System godz. 21:00

 
SC Drabinianka jest zmotywowowana. aby nie dostać kolejnego "lania".  Tym bardziej, że za rywala będzie miała wice lidera - PV System, który posiada w swoich szeregach kilku topowych zawodników. Między innymi bramkarza Marcina Legierskiego oraz napastnika Bartłomieja Wruszaka. Każdy inny wynik niż wygrana gości poniżej 5 bramek będzie dobrym wynikiem dla drużyny Sylwestra Starosolskiego.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem