https://dspk.kindredplc.com/redirect.aspx?pid=591051&bid=12859

2019-06-10 10:39:02

Klasa O Rzeszów: Wisłok Strzyżów spadł do A klasy [Posumowanie 29. kolejki]

Wisłok Strzyżów (niebieskie stroje) spadł do A klasy (fot. Tomasz Ciombor)
Wisłok Strzyżów (niebieskie stroje) spadł do A klasy (fot. Tomasz Ciombor)
Podopieczni Rafała Rudnego zaliczyli drugi spadek z rzędu. Aby podtrzymać nadzieję na utrzymanie, spadkowicz musiał wygrać. Głogovia o krok od awansu.
 
Sokół Sokołów Małopolski wciąż ma szansę na awans i w niedzielne popołudnie wysoko pokonał Bratka Bratkowice. Miejscowi do przerwy wygrywali 2-0 za sprawą Kamila Jagusiaka i Grzegorza Płonki. Po zmianie stron padły jeszcze trzy gole i Sokół przedłużył szansę na awans do czwartej ligi.
 
Jedność Niechobrz pewnie wygrała z KS-em Stobierna. Hat-tricka ustrzelił Mateusz Rachwalski, a jedną bramkę dołożył Damian Rak w końcówce.
 
Głogovia Głogów Małopolski skromnie pokonała Strumyka Malawa i jest na ostatniej prostej do awansu. Jedynego gola siedem minut przed przerwą zdobył Maciej Hajkowicz.
 
Strug Tyczyn przypieczętował spadek Wisłoka Strzyżów do A klasy. Spadkowicz z czwartej ligi mógł przedłużyć nadzieję na pozostanie, ale musiał wygrac. Gospodarze na prowadzenie wyszli w 35. minucie, a do siatki trafił Dominik Ferenc. Po zmianie stron drużynę Wisłoka dobił ten sam zawodnik podwyższając na 2-0 w 68. minucie.
 
1-0 Dominik Ferenc (35)
2-0 Dominik Ferenc (68)

Wyniki meczów 29. kolejki:

 

Tabela klasy O Rzeszów:
 


Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem