https://www.grupapsb.com.pl/landing/ursa.html?utm_source=podkarpacielive.pl&utm_medium=Baner&utm_campaign=AT-Portale-Banery

2019-05-29 12:05:13

Zapowiedź: Obrońcy tytułu wkraczają do akcji. Dziś grają grupy C i D [Puchar Extraligi]

Podobne tematy Extraliga Rzeszów
 Wracamy do zmagań pucharowych Extraliga Rzeszów 2019 w ramach grupy C oraz D osiem zespołów już w środowy wieczór 29 maja 2019 na orliku w Boguchwale stoczy boje aby awansować do ćwierćfinałów.W grupie D zagra obrońca tytułu z 2018 (4 zespół Pucharu Polski Extraliga 2018) zespół Per La Vita.Także w tej grupie zagra reprezentacja naszych rozgrywek.
 
GRUPA C 29 MAJ (ŚRODA GODZ.18-20) ORLIK BOGUCHWAŁA
1.IDEO.PL
2.EMERYCI
3.DRUK PINGWINEK 2
4.KORMED
 
godz.18.00 IDEO.PL-EMERYCI
godz.18.20 DRUK - KORMED
godz.18.40 IDEO.PL-DRUK
godz.19.00 EMERYCI-KORMED
godz.19.20 KORMED-IDEEO.PL
godz.19.40 EMERYCI-DRUK
 
Zdecydowanym faworytem tej grupy jest .... powracajacy Kormed. Drużyna Michała Korzeniowskiego po problemach kadrowych pozostałe swoje siły oraz moc wkłada w puchar. I my także widzimy w nich triumfatora grupy. Walka o drugie miejsce dające awans do ćwierćfinałów zapowiada się pasjonujaco. Pozostałe trzy zespoły są drużynami które walczą o podium w Extralidze i bedą mieli taką małą "przystawkę " przed końcówką sezonu. W najlepszej sytuacji bo bez presjii zagra DRUK Pingwinek 2, która już ma miejsce w ćwierćfinale ale że skład tej drużyny na każdym meczu jest ponad dwucfrowy postanowili że będą próbować walkę o trium w całym pucharze podwójnie. 
 
Nasz typ:
1.Kormed
2.Emeryci
3.Druk Pingwinek 2
4.Ideo.pl
 
GRUPA D 29 MAJ (ŚRODA GODZ.20-22) ORLIK BOGUCHWAŁA
1.PER LA VITA
2.REPREZENTACJA EXTRALIGI
3.UKLEJA TEAM
4.SZKOŁY TESLA RZESZÓW
 
godz.20.00 PER LA VITA-REPREZENTACJA
godz.20.20 UKLEJA-SZKOŁY
godz.20.40 UKLEJA-PER LA VITA
godz.21.00 REPREZENTACJA-SZKOŁY
godz.21.20 PER LA VITA-SZKOŁY
godz.21.40 REPREZENTACJA-UKLEJA
 
Grupa D także zapowiada się emocjonująca, na papierze można by rzecz że najmocniejsza będzie Per La Vita mająca w składzie zawodników Łady Biłgoraj, którzy jednak będą jechali prosto z swojego ligowego meczu. Reprezentacja dowodzona przez Jacka Głuszka ma plan taki jak w poprzedniej edycję zawojowali Przyjaciele Extraligi pod jego wodzą czyli gra w finale. Szkoły Tesla to zespół Jacka Przybyły który już występował w grupie B i teraz obiecują że wyciągneli wnioski i zawalcza o awans.Największą niespodzianką jest drużyna Ukleja Team-ich grajacy trener Daniel Moskal zapowiada czystą zabawę w ich wykonaniu.W drużynie zobaczymy m.in wikarego,koordynatora,Jurka Strzępka oraz wschodzącą gwiazdę nie tylko polskiego futbolu..
 
Nasz typ:
1.Per La Vita
2.Reprezentacja
3.Tesla
4.Ukleja Team

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem