2019-05-27 08:27:06

Klasa O Stalowa Wola: Rezerwy Siarki Tarnobrzeg wygrały z Olimpią Pysznica [Podsumowanie 28. kolejki]

Rezerwy Siarki wygrały na trudnym terenie (fot. Radosław Kuśmierz)
Drugi garnitur Siarki pod wodzą Michała Szymczaka nie zatrzymuje się i odnosi kolejne zwycięstwa w stalowowolskiej okręgówce. Trwa niemoc Sokoła Kamień.

Stal II Stalowa Wola przegrała z LKS-em Brzyska Wola. po trafieniach Adriana Haci i Arkadiusza Staronia.

Wisan Skopanie skromnie wygrał z Rotundą Krzeszów, a jedynego gola zdobył Kacper Lis w 35. minucie.

Trwa niemoc Sokoła Kamień, który przegrał kolejny mecz, tym razem z Sokołem Sokolniki. Goście na przerwę schodzili z dwubramkową zaliczką po trafieniach Macieja Fietko i Marcina Chmiela. W drugiej odsłonie podopieczni Marka Kusiaka starali się odwrócić losy spotkania i w 64. minucie kontaktową bramkę zdobył Mariusz Socha. Po ponad kwadransie było już 1-3 po uderzeniu Dominika Wolaka. 120 sekund później wynik spotkania ustalił Kamil Kołodziej.

Rezerwy Siarki Tarnobrzeg pozostają na zwycięskim szlaku i w niedzielne popołudnie zdobyły cenne trzy oczka z Olimpią Pysznica. Jako pierwsi do siatki trafili gospodarze, a na listę strzelców w 25. minucie wpisał się Sebastian Socha. Po chwili zrewanżowali się tarnobrzeżanie, a do siatki trafił Kacper Misiak. Remis utrzymywał się przez długi okres czasu, aż w końcu rzutem na taśmę przyjezdni wyszli na prowadzenie po bramce Kacpra Wełniaka.

1-0 Sebastian Socha (25)
1-1 Kacper Misiak (27)
1-2 Kacper Wełniak (90)