2019-05-14 09:30:34

Klasa O Dębica: Korona Majdan Królewski przegrała z Victorią Ocieka [Podsumowanie 24. kolejki]

Victoria Ocieka nie poddaje się w walce o utrzymanie (fot. archiwum)
Beniaminek z Majdanu Królewskiego co pojedzie ostatnio w gości to przegrywa. Punkty straciła także Lechia Sędziszów Małopolski w Golemkach. Ponadto wicelider pewnie wygrał w Olchowej.

LKS Wiewiórka wysoko wygrala z LKS-em Głowaczowa. Miejscowi do przerwy prowadzili 2-0 po trafieniach Kamila Kaczora i Bartosza Białogłowicza. W drugiej odsłonie gracze z Wiewiórki dołożyli jeszcze trzy bramki autorstwa Kamila Czerwca, Damiana Grdenia oraz Sebastiana Pisarka. Honorowe trafienie dla gości zaliczył Bartosz Knych.

Kamieniarz Golemki pokonał Lechię Sędziszów Małopolski. Goście prowadzili do przerwy 0-1, a z gola cieszył się Jakub Lesiński. Po zmianie stron Kamieniarz odwrócił losy spotkania, a gole zdobywali byli piłkarze Wisłoki Dębica. Najpierw w 49. minucie wyrównał Marcin Juszkiewicz, a decydującego gola Dariusz Kantor zdobył w samej końcówce meczu.

Wicelider dębickiej okręgówki, Victoria Czermin nie składa broni i dopisała sobie trzy oczka po meczu z Olchovią Olchowa. Wynik spotkania błyskawicznie otworzył Paweł Strycharz. Gospodarze sprawę załatwili w niecałe pół godziny. Najpierw w 23. minucie podwyższył Tomasz Abramowicz, a 120 sekund później ustalił rezultat Jakub Trzpis.

Walcząca o utrzymanie Victoria Ocieka pokonała Koronę Majdan Królewski, która niezbyt ostatnio lubi grać na wyjazdach. Przyjezdni wypracowali sobie dwubramkową przewagę po uderzeniach Bartłomieja Rojka i Piotra Sadeckiego. W 29. minucie kontaktowego gola zdobył Dominik Kobos. Miejscowi po przerwie zdobyli trzy gole i mogli po meczu cieszyć się z trzech oczek.

0-1 Bartłomiej Rojek (5)
0-2 Piotr Sadecki (27)
1-2 Dominik Kobos (29)
2-2 Dawid Zawiślak (55)
3-2 Dominik Kobos (62)
4-2 Paweł Nędza (83)

Victoria Ocieka: Dybowski – Napora, Ochab, K. Opiela, M. Miazga – Czarnik (50. Jasicki), J. Nędza, Zawiślak, Cieśla (72. Furtak) – Kobos (85. Myszkowski), P. Nędza (90. Bezara)

Korona Majdan Królewski: Paweł Franuszkiewicz – Przemysław Franuszkiewicz, Płoch, H. Kwaśnik (80. M Hajduk), Majdański – B. Rojek, Tęcza, P. Hajduk, P. Sadecki – Warzocha (38. Rębisz) – Durak (75. Gawroński)