2019-05-11 21:05:51

Podział punktów w meczu Hutnika Kraków z Wólczanką Wólka Pełkińska

Remisem 1-1 zakończyło się spotkanie pomiędzy krakowskim Hutnikiem, a gośćmi z Wólki Pełkińskiej. Pierwsza bramka tego spotkania padła na moment przed ostatnim gwizdkiem pierwszej połowy. Gospodarze wyrównali tuż przed zakończeniem drugiej części spotkania, ratując tym samym remis i jednopunktową zdobycz.

Do 45 minuty meczu, kibice zgormadzeni na Suchych Stawach czekali na pierwszą bramkę w tym spotkaniu. Niestety wbrew oczekiwaniam miejscowych, bramkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zdobywa Adrian Kajpust dając tym samym drużynie Wólczanki prowadzenie, strzelając przysłowiową "bramkę do szatni".

Drużyna miejscowych patent na pokonanie Tomasza Siryka, znalazła dopiero w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry. A dokładniej pomógł jej w tym wspomnieny przed momentem golkiper Wólczanki. Kamil Janecki zdecydował się na z pozoru nieudane dośrodkowanie z prawego skrzydła, lecz futbolówka odbiła się od słupka, następnie od bramkarza gości i wpadła do siatki.

0-1 Adrian Kajpust (45)
1-1 Tomasz Siryk (90-samobójcza)