2019-05-11 21:51:43

JKS 1909 Jarosław wygrał ze Stalą Gorzyce

JKS 1909 Jarosław (niebieskie stroje) pokonał Stal Gorzyce (fot. Radosław Kuśmierz)
Piłkarze Pawła Załogi odwrócili losy meczu z beniaminkiem z Gorzyc, który do przerwy prowadził 0-1. Po zmianie gospodarze zadali dwa ciosy w siedem minut.

Spotkanie doskonale zaczęło się dla piłkarzy Stali Gorzyce, bowiem sędzia spotkania kwadrans po pierwszym gwizdku podyktował jedenastkę. Do rzutu karnego podszedł Marcin Dec i pewnie pokonał Dominika Lisa.

Podopieczni Artura Szkutnika jednobramkowe prowadzenie utrzymali do przerwy. Po zmianie stron karta się odwróciła i dziesięć minut po wznowieniu arbiter podyktował jedenastkę dla JKS-u 1909 Jarosław. Do futbolówi podszedł Sebastian Pawlak i pokonał Piotra Barana.

Gospodarze poszli za ciosem i siedem minut później bramkę na 1-2 zdobył Maciej Saramak, ustalając rezultat spotkania.

0-1 Marcin Dec (16-rzut karny)
1-1 Sebasian Pawlak (66-rzut karny)
1-2 Maciej Saramak (73)