2019-05-11 20:05:40

Dogonili jeszcze przed przerwą. Stal Stalowa Wola wygrywa z Górnikiem Łęczna.

Bramka Michała Mistrzyka zapewniła Stali miejsce w górnej połowie tabeli w obecnym sezonie. (fot. Grzegorz Lipiec / Echo Dnia)
Bramka Michała Mistrzyka zapewniła Stali miejsce w górnej połowie tabeli w obecnym sezonie. (fot. Grzegorz Lipiec / Echo Dnia)
 Ostatni w tym sezonie mecz Stali na Izo Arenie nie najlepiej rozpoczął się dla podopiecznych Wojciecha Fabianowskiego. Po kwadransie gry Górnik objął prowadzenie za sprawą Igora Korczakowskiego, który tylko dostawił stopę po dokładnym podaniu Dawida Dzięgielewskiego.
 
Sytuacja ta tylko podrażniła graczy 'Stalówki', którzy jeszcze przed przerwą z nawiązką odrobili straty. Za pierwszym razem mocne dogranie Andrzeja Trubehy do własnej bramki skierował Paweł Sasin, zaś tuż przed przerwą Michał Mistrzyk wykorzystał "jedenastkę" podyktowaną za zagranie ręką obrońcy Górnika Bartłomieja Kukułowicza.
 
Od 72. minuty Stal grała w "dziesiątkę" gdyż po otrzymaniu drugiego napomnienia swój udział w zawodach zakończył Łukasz Pietras.
 
 
 
 
0-1 Igor Korczakowski (15) 
1-1 Paweł Sasin (31, samobójcza)
2-1 Michał Mistrzyk (42, z karnego)

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij