https://www.grupapsb.com.pl/landing/ursa.html?utm_source=podkarpacielive.pl&utm_medium=Baner&utm_campaign=AT-Portale-Banery

2019-05-08 13:33:50

Extraliga Rzeszów: W środę zagra 1 liga [ZAPOWIEDŹ]

Podobne tematy Extraliga Rzeszów
W środę 8 maja kolejna seria gier w rzeszowskiej Extralidze. Tym razem odbędą się zaledwie trzy mecze. Wszystkie na zapleczu Extraligi.

1 LIGA EXTRALIGA

Heiro 2 - CTV godz. 19:30

 
Lider tabeli, Heiro 2 jest już na ostatnim stopniu a nawet na stopieńku. Do wywalczenia pierwszego miejsca wystarczym im remis.  CWT znajduje się się obecnie na 4. miejscu a to miejsce na pewno daje minium baraż o udział w Extralidze Rzeszów 2019/20 dlatego niby na "papierze" mecz zapowiada się ciekawie. Jednakże drużyna Macieja Czarnoty jest bardzo nieobliczalna raz doznaje pogromu za tydzień niespodziewanie wygrywa mecz a 7 dni póżniej znowu przegrywa mecz, ten w którym jest faworytem. Heiro mając na uwadze że mistrzostwo 1 ligowe jest tuż tuż mogą się skoncentrować na zadaniach indywidualnych m.in aby Łukasz Krawczyk jeszcze bardziej odskoczył rywalom  w klasyfikacji strzeleckiej. Mogą także jeszcze bardziej skonsoliwdować zespół przed pucharem Extraligi Rzeszów 2019.
 

Szarotka - PV System godz. 20:15

 
Szarotka ma więcej do zyskania jeżeli wygra ten mecz, natomiast PV System drugie miejsce w 1 ligowej tabeli ma zapewnione ale znając ich manadżera Jacka Głuszka do póki jest szansa na "majstra" będą walczyć do końca. Szarotka jednak walczy o "pudło" i jeżeli przegra ten mecz bardzo sobie utrudni sytuację. Tak więc mecz zapowiada się jako hit dnia i liczymy że będzie ciekawe i zacięte widowisko, a ostateczny wynik wykrystalizuje się w ostatniej minucie meczu.
 

SC Drabinianka - FC Beerlovers godz. 21:00

 
Na koniec środowego extraligowego grania mecz przyjażni gdzie się zmierzy trzeci Beerlovers z siódmą Drabininką. Faworytem spotkania zapewne na papierze są goście, ale Drabinianka w ostatnim meczu z PV System pokazała charakter i stać zespół Sylwestra Staroloskiego na sprawienie niespodzianki. Jednak każda strata punktów drużyny Dominika Karabonowskiego ucieszy drużyny które walczą o trzecią lokatę na zakończenie sezonu.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem