2019-04-27 19:29:33

Stal Rzeszów pokonała Czarnych Połaniec

Stal Rzeszów wygrała na ciężkim terenie (fot. Radosław Kuśmierz)
Piłkarze Janusza Niedźwiedzia wygrali na trudnym terenie w Połańcu i nadal są w grze o awans do drugiej ligi. Rzeszowianie przez ponad 70 minut grali w osłabieniu.

Zawodnicy Stali Rzeszów błyskawicznie wyszli na prowadzenie, a Robert Trznadel pokonał golkipera miejscowych. Podopieczni Krzysztofa Łętochy, ktory w przeszłości prowadził Stal jednak nie zamierzali się poddawać.

Zadanie piłkarzom Czarnych Połaniec w 22. minucie ułatwił Adrian Ligienza, który faulował rywala i sędzia usunął go z boiska. Gospodarze szukali swoich okazji i zdobyli bramkę na 1-1 w 44. minucie, a z wyrównania cieszył się Damian Skiba.

Po przerwie Stal wzięła się za odrabianie strat i niedługo po wznowieniu sędzia podyktował jedenastkę dla rzeszowian. Do futbolówki podszedł Wojciech Reiman i pokonał bramkarza Czarnych.

0-1 Robert Trznadel (3)
1-1 Damian Skiba (44)
1-2 Wojciech Reiman (52)

Komentarze: 21

Rynek 2019-04-27 20:04:47

STAL RZESZÓW DUMA MIASTA HERB RZESZOWA TO POTWIERDZA NA AWANS CZEKAMY 1944 PANY!!!

stal 2019-04-27 20:05:16

żeby nie chciało braknąć punktów z Sołą

to ja 2019-04-27 20:10:18

Nie wiadomo czy Podhale chce awansowac jeszcze meczy jest troche moze odpuszczą...

~anonim 2019-04-27 20:17:21

Może chyba Podhale nie odpuści prędzej Motor zgubi punkty jutro z Sieniawą i będzie miał 6 lub 7 punktów straty do Podhala.

stal 2019-04-27 20:17:57

jeszcze jest wyjazd do Motoru. Oni nie odpuszczą

to ja 2019-04-27 20:23:23

Podhale ma sztuczna murawe? Dostana licencje na 2 lige?

metalowiec 2019-04-27 20:55:53

dobrze że sedzia pomógł

~anonim 2019-04-27 21:11:41

Podhale nie odpuści a ich boisko ma licencje na 2 ligę więc spokojnie mogą awansować.

Statystyk 2019-04-27 21:16:58

Stal Rzeszów=3 liga,grupa 4,czwarty poziom rozgrywkowy w Polsce.Na samym Podkarpaciu jest 4 kluby grające w wyższych klasach rozgrywkowych niż Stal Rzeszów...

~anonim 2019-04-27 21:17:52

Stal Mielec gra np z ŁKS Łódź, Rakowem Częstochowa czy Stomilem Olsztyn. Rzeszow ? Z jakimś Połańcem czy pierdziszewem. Co to ma być ?

Czarni ! 2019-04-27 21:42:11

Sędziowanie w tym meczu to jakaś tragedia! Skąd takich partaczy biorą? Sędzia był tak czerwony na ryju że mało nie wybuchł - chyba 3 liga to jeszcze nie dla niego. Gość gubił się w swoich decyzjach - wstyd!

Rynek Staszica 2019-04-28 01:32:15

Jedziem dalej wiśta wio stal rzeszowsko pięknie gro !!!

B4 2019-04-28 07:26:44

No a o co tam dokładniej chodziło z tym Ligienza? Słusznie dostał czerwona? Jesli tak to za co w ogóle. Żaden protal nie napisał

Z trybuny było to tak widać 2019-04-28 10:13:11

Ligienze od początku meczu prowokował cwaniaczek Damian Skiba - to go za szyje złapał to pchnął, to klepnął w głowę i co chwila dopowiadał mu głupie hasełka no a że Ligi nie zachował chłodnej głowy to pociągnął mu z łokcia albo jakoś tak - wydawało mu się że sędzia nie zobaczy ale jednak zobaczył.

Rzeszów 2019-04-28 10:39:06

no to się zaczyna maj kolejna kolejka będzie bardzo ciekawa Motor z Kraśnikiem Stal z Hutnikiem i Podhale z Wisłą , biorąc pod uwagę terminarze to z szanse na awans procentowo Podhale 25% Stal 35% Motor 40 % ale dopóki piłka w grze wszystko może się zdarzyć ( z całej trójki tylko Stal zaliczyła wtopę pytanie kiedy Motor i Podhale bo całą rundę nie da się super grać )

A taka wzmianka 2019-04-28 11:58:45

Historyczny herb Rzeszowa to biały krzyż na czerwonym tle, ale skąd człowiek miernej wiedzy to może wiedzieć. Teraz jest srebrny krzyż na błękitnym tle.Gdzie tu barwy Stali.

Ligowiec 2019-04-28 12:41:32

Ja bym ocenił szanse na awans: Podhale 50% Stal 30% Motor 20%, Motor na końcu bo nie wszystko od nich zależy, muszą wygrać z Podhalem i Stalą i liczyć że Podhale gdzieś przegra. Stal ma średnie szanse na awans ale wszystko w ich rękach (nogach:) a awans może rozstrzygnąć się w ostatnim meczu z Podhalem, Podhale gra jak natchnione i to im najbardziej należy się awans ale jeszcze 8 kolejek czyli 24 punkty do zdobycia.

maniek 2019-04-28 14:21:46

Za 2 intensywne tygodnie będzie jaśniej. Jeżeli Stal będzie wygrywać i nie przegra w Lublinie, to będzie sukces i będzie dobrze. Kalendarz jest tak ułożony, że z określonym rywalem gra Motor, 2 tygodnie później Stal i 2 tygodnie później Podhale i to chyba oni są w najlepszej sytuacji, choć grają na końcu w Rzeszowie.