2019-04-20 17:49:01

JKS Jarosław wygrał derby z KS Wiązownica

( fot. Natalia Styś )
W derbach okręgu Jarosławskiego zwyciężył JKS Jarosław . KS Wiązownica stwarzała sytuacje lecz nie potrafiła ich wykończyć.

Pierwsza połowa należała do drużyny z Jarosławia. Wynik spotkania w 6 minucie otworzył Oliwier Pilch, który po dobrym podaniu Pawła Oziębło w sytuacji sam na sam z bramkarzem wykończył akcję zdobywając bramkę.

Zaledwie 13 minut później na 2-0 dla czarno-niebieskich bramkę zdobył Sebastian Pawlak.

Druga połowa była bardziej wyrównana, gospodarze wyszli motywowani do działania. W 57 minucie pięknym strzałem z 16 metrów popisał się Michał Daniel zdobywając honorowego gola dla Wiązownicy.

KS Wiązownica - JKS Jarosław 1-2 (0-2)

0-1 Oliwier Pilch
0-2 Sebastian Pawlak
1-2 Michał Daniel

KS Wiązownica : Michałowicz – Telega, Sokolenko, Lorenc, Halejcio, A.Gil, Nowak, Daniel, Bartnik, Gliniak, Buć

JKS Jarosław : Lis – Saramak, Sobolewski, Gwóźdź, Rabczak, Ptasznik, Oziębło, Brodowicz, Jurczak, Pilch, Pawlak

Sędziował : Jakub Kozner ( Krosno )