2018-09-08 12:50:49

Rzemieślnik Pilzno ograł Stal Gorzyce i nadal jest liderem

Rzemieślnik Pilzno (bordowe stroje) nie miał problemów z pokonaniem beniaminka (fot. archiwum)
Rzemieślnik Pilzno nie miał problemów z ograniem Stali Gorzyce, choć to beniaminek jako pierwszy trafił do siatki.

Obie drużyny rozpoczęły ten mecz od wspólnego badania się. Podbudowana ekipa Stali Gorzyce dążyła do prowadzenia. Ta sztuka im się udała w 19. minucie kiedy to piłkę w siatce umieścił Patryk Tur.

Sytuacja ta podrażniła gospodarzy, którzy ruszyli do ataku i już pięć minut później cieszyli się z wyrównania. Autorem bramki dla Rzemieślnika Pilzno był Adrian Ślęzak. Od tej pory mocniej przycisneli gospodarze, którzy napierali na bramkę i dążyli do wyrównania.

Ambitnie grający beniaminek jednak skutecznie odpierał ataki. Gdy wydawało się że pierwsza odsłona zakończy się remisem, to Patryk Kwaśniczko tuż przed przerwą wyprowadził na prowadzenie ekipę Rzemieślnika i było już 2-1.

Bramka ta dodała skrzydeł gospodarzom dzisiejszego spotkania i w drugiej odsłonie to Rzemieślnik przeważał. Przewagę udokumentowali w 60. minucie, kiedy to Radosław Macnar trafił do bramki.

Gospodarze nadal dążyli do zdobycia bramki, a zrezygnowani goście zapewne chcieliby aby sędzia zakończył już mecz. Tak niestety się jednak niestało i na trzynaście minut przed końcem na 4-1 rezulatat podwyższył Damian Wolański, ustalając wynik meczu.

0-1 Patryk Tur (19)
1-1 Adrian Ślęzak (24)
2-1 Patryk Kwaśniczko (45)
3-1 Radosław Macnar (60)
4-1 Damian Wolański (77)