https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2018-08-19 10:36:08

Przełom Besko ograł Watkem Koronę Rzeszów

Przełom Besko sięgnął po pierwsze trzy punkty w 4 lidze. (fot. archiwum)
Przełom Besko sięgnął po pierwsze trzy punkty w 4 lidze. (fot. archiwum)
Przełom Besko pokonał Watkem Koronę Rzeszów w meczu trzeciej kolejki 4 ligi podkarpackiej. Jest to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie ekipy Pawła Jaślara.
 
Przełom Besko i Watkem Korona Rzeszów mieli do tej pory na swoim koncie po 1 punkcie w ligowej tabeli. Do meczu obie ekipy przystępowały z nadzieją na pierwsze zwycięstwo. Do przerwy nie oglądaliśmy bramek w tym spotkaniu.
 
Dziesięć minut po zmianie stron bramkę dla Przełomu strzelił Konrad Kijowski i gospodarze nie oddali prowadzenia do końca meczu. Choć przez ostatnie 8 minut regulaminowego czasu gry musieli radzić sobie w 10 bo drugą żółta, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Czura. Tym samym Przełom Besko odniósł pierwsze zwycięstwo w tym sezonie w 4 lidze podkarpackiej.
 
1-0 Konrad Kijowski (55)
 
Przełom Besko:
Półkoszek – Czura, Śmietana (69. Szczęsny), Osiniak, Kapłon – K. Kijowski, Saliuk, Szybka, Deptuch (46. Józefczyk), Langos (75. Winnicki) – Kuzio.

Watkem Korona Rzeszów:
Szczepański – Gołda, Ferenc, Gwóźdź (86. Karwacki), Kuca, Buszta (75. Ryzhak), Bober, Sarzyński, Delekta (67. Przybyło) – Pruchnik (60. Kozicki), Mołdoch (78. Senejko)

Wyniki meczów 3. kolejki:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij