https://dspk.kindredplc.com/redirect.aspx?pid=591051&bid=12859

2018-08-05 14:06:23

Krystian Błajda oraz Daniel Ostrzywilk wzmocnili Orzeł Przeworsk

fot. archiwum
fot. archiwum
Krystian Błajda oraz Daniel Ostrzywilk zostali nowym zawodnikami Orła Przeworsk. Pierwszy przyszedł z Unii Nowa Sarzyna, drugi wraca z Resovii.
 
Krystian Błajda oraz Daniel Ostrzywilk zostali nowym zawodnikami Orła Przeworsk i będą reprezentować klub prowadzony przez Arkadiusze Kiszkę.
 
Błajda to 23-letni napastnik, którą całą karierę był związany z Unią Nowa Sarzyna. Przeszedł w klubie z Nowej Sarzyny wszystkie szczeble juniorskie oraz zadebiutował w seniorach.
 
Natomiast Ostrzywilk to 19-letni wychowanek Orła Przewrosk, ale ostatnio grał w ekipie Resovii w Centralnej Lidze Juniorów. W sezonie 2018/19 będzie z powrotem reprezentował barwy Orła.
 
Obaj zawodnicy zagrali w przegranym 0-4 meczu z Tomasovią Tomaszów Lubelski. Prawdopodobnie przed startem ligi dołączy jeszcze jeden zawodnik do beniaminka czwartej ligi.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem