fot. Stal Mielec
Martin Dobrotka przedłużył kontrakt ze Stalą Mielec o kolejne dwa sezony. 33-latek chce zakończyć karierę w zespole z ul. Solskiego 1.
Martin Dobrotka przedłużył umowę ze Stalą Mielec o kolejne dwa sezony. W tej rundzie 33 letni środkowy obrońca zagrał w 13 meczach, w których zdobył dwie bramki. Obie padły po uderzeniach z rzutów karnych. Ponadto Dobrotka ujrzał w rundzie wiosennej cztery żółte kartki.
Czytaj także
2018-07-06 14:25
W Mielcu ruszył montaż podgrzewanej murawy
2018-07-05 14:31
Ważne ogniwo Stali Mielec wraca do treningów z drużyną
2018-07-04 21:25
Artur Skowronek po sparingu: "Ten zespół dalej potrzebuje wzmocnień"
Komentarze
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.
































_1776713266.png)




























