2017-10-29 13:25:18

JKS Jarosław przegrał z Wiślanami Jaśkowice, choć prowadził do przerwy

(fot. archwium)
JKS Jarosław przegrał wyjazdowy mecz z Wiślanami Jaśkowice. Piłkarze z Jarosławia prowadzili do przerwy, ale nie zdołali dowieźć zwycięstwa do końca.

Wiślanie Jaśkowice jako pierwsi wyszli na prowadzenie w tym meczu. Już w 4. minucie Maciej Bębenek strzelił pierwszą bramkę w tym meczu.

JKS Jarosław odpowiedział w 20. minucie za sprawą Dominika Ochała. Ten sam zawodnik strzelił bramkę sześć minut przed końcem pierwszej połowy i JKS schodził na przerwę prowadząc.

Jednak już cztery minuty po zmianie stron mieliśmy remis. Bartosz Czarnecki zdobył bramkę wyrównującą.

Wiślanie nie ustawali w atakach i dopięli swego w 71. minucie meczu. Czarnecki ponownie wpisał się na listę strzelców. Wynik spotkania ustalił dwie minuty później Maciej Wcisło. Wiślanie Jaśkowice pokonali JKS Jarosław 4-2.

Dla drużyny z Jarosławia jest to kolejna porażka wyjazdowa. Póki co piłkarze Arkadiusza Barana nie potrafią przywieźć żadnych punktów z delegacji i zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Do bezpiecznej strefy tracą już 4 punkty.