2017-09-09 18:09:11

Siarka Tarnobrzeg pokonała Gwardię Koszalin

Siarka Tarnobrzeg pokonała Gwardię Koszalin 4-1 w 7. kolejce 2 ligi. Dwie bramki zdobył Krzysztof Ropski.

Siarka Tarnobrzeg objęła prowadzenie w 32. minucie spotkania za sprawą Jana Grzesika. Bramka padła po pięknej akcji całego zespołu. Wynikiem 1-0 zakończyła się pierwsza połowa. Gwardia Koszalin nie potrafiła zagrozić bramce Siarki.

Cztery minuy po zmianie stron Krzysztof Ropski podwyzszyl prowadzenie miejscowych. Warto dodać, że Ropski pojawił się na boisku tuz po przerwie.

Gwardia Koszalin zdobyła kontaktową bramkę w 60. minucie. Autorem tego gola był Michał Szubert.

W 67. minucie Krzysztof Ropski zanotował kolejne trafienie, a wynik spotkania ustalił Michał Dawidowicz trzy minuty przed końcem meczu.

Siarka Tarnobrzeg wygrała 4-1 i przesunęła się na 8. pozycję w tabeli drugiej ligi.

SIARKA TARNOBRZEG - GWARDIA KOSZALIN 4-1 (1-0)

1-0 Jan Grzesik (32)
2-0 Krzysztof Ropski (49)
2-1 Michał Szubert (60)
3-1 Krzysztof Ropski (67)
4-1 Michał Dawidowicz (87)