2017-06-05 20:41:33

Klasa O Stalowa Wola: Sokół Sokolniki pokonał Bukową Jastkowice, a Unia Nowa Sarzyna wygrała z Olimpią Pysznica

Sokół Sokolniki wygrał 5-2 z Bukową Jastkowice, natomiast Unia Nowa Sarzyna wygrała 2-3 z Olimpią Pysznica. Porazka Stali II Stalowa Wola na własnym boisku z Górnovią Górno i wysokie zwycięstwo Pogoni Lezajsk ze Strzelcem Dąbrowica.

Sokół Sokolniki wyszedł na prowadzenie z Bukową Jastkowice juz w 2 minucie za sprawą Krzysztofa Koselaka. Chwilę później Paweł Kaczmarczyk wyrównał ale były to miłe złego początki, poniewaz Sokół Sokolniki zdązył jeszcze przed przerwą rozstrzygnąć losy spotkania.

Jakub Łuczakowski, Maciej Fietko zdobyli po golu a Krzysztof Koselak swoją drugą bramkę i do przerwy bylo 4-1. Po przerwie najpierw Paweł Kaczmarczyk strzelił honorową bramkę a w doliczonym czasie meczu Łukasz Adamczyk ustalił wynik na 5-2.

Unia Nowa Sarzyna przegrywała po 10 minutach w meczu z Olimpią Pysznica za sprawa Sebastiana Sochy, ale juz w 16. minucie wyrównującą bramke strzelił Arkadiusz Klocek, a dziesięć minut później Marcin Pieróg wyprowadził przyjezdnych na prowadzenie. Po przerwie Eryk Sarzyński dołozył trzecią bramkę dla przyjezdnych. Wojciech Sobiło w 60. minucie zdobył kontaktową bramkę, ale na więcej nie było stać Olimpię i Unia jest w grze o awans. W środę zagra zaległy mecz z LZS Jadachy i może zbliżyc się na 1 punkt do lidera z Sokolnik.

Pogoń Leżajsk pokonała na wyjeździe Strzelca Dąbrowica 4-1. Bramki dla Pogoni strzelali Dominik Drozdzal, Arkadiusz Dąbek i dwukrotnie Robert Leja. Dla gospodarzy bramke zdobył Wojciech Obara.

Sensacyjnie zakończył się mecz w Stalowej Woli, gdzie Stal II Stalowa Wola uległa Górnovi Górno 1-2.