2016-11-11 15:41:02

Sokół Sieniawa wysoko wygrał w Pruchniku ze Startem

Zawodnicy Sokoła Sieniawa odnieśli 11 zwycięstwo w sezonie, w tym czwarte na wyjeździe (fot. Mieczysław Turczyn)
Spadkowicz z 3 ligi, Sokół Sieniawa, pokonał w meczu ostatniej kolejki rundy jesiennej Start Pruchnik. Beniaminek kończy rundę bez wygranej.

Ci, którzy łudzili się, że Start Pruchnik stać na niespodziankę musieli szybko zmienić zdanie. Już w drugiej minucie meczu Sebastian Padiasek pokonał golkipera miejscowych. Za kwadrans podwyższył Mateusz Kalin, a za moment było już 0-3 bo do siatki trafił Dawid Gnatek.

Start Pruchnik zdołał wprawdzie się podnieść i zdobył bramkę na 1-3. Autorem gola dla miejscowych był Jakub Wojtowicz. Jeszcze przed przerwą bramkę z rzutu karnego zdobył jednak Mateusz Padiasek i gracze Sokoła Sieniawa znów prowadzili trzema golami.

Po zmianie stron żadna ze stron nie forsowała tempa, a wynik ustalił w 75. minucie Dawid Czyrny.

0-1 Sebastian Padiasek (2)
0-2 Mateusz Kalin (18)
0-3 Dawid Gnatek (24)
1-3 Jakub Wojtowicz (30)
1-4 Mateusz Padiasek (35-karny)
1-5 Dawid Czyrny (75)

Start Pruchnik: Czerwiński – S. Barszczak, K. Mikłasz, Kiszka, Pańko (46 Kolasa), Czura (69 Kurecki), M. Mikłasz, J. Barszczak, Cząstka, Smalec, Wojtowicz.

Sokół Sieniawa: Pawlus – S. Padiasek, Kapuściński, M. Padiasek, Kardyś, Flis (77 M. Jędryas), Halejcio, Kalin, Stefan (74 Czyrny), Wilusz (70 Syvyi), Gnatek.

Sędziował Łukasz Strzępek (Rzeszów).
Żółte kartki: S. Barszczak, K. Mikłasz, Pańko, Cząstka, Wojtowicz – S. Padiasek, Kapuściński, M. Padiasek, Kardyś, Kalin.
Czerwona kartka: K. Mikłasz (72, przepychanka)