2016-09-26 10:50:20

Klasa O Rzeszów. Bratek Bratkowice rozbił Stobierną

Bratek Bratkowice (zielono-białe stroje) zdobył kolejne ważne punkty (fot. Tomasz Ciombor / archiwum)
Zespół Bratka Bratkowice wykorzystał atut własnego boiska, wysoko pokonując Stobierną w meczu 9. kolejki rzeszowskiej ligi okręgowej.

Dla podopiecznych Jacka Sowy było to już czwarte zwycięstwo w tym sezonie. Zespół z gminy Świlcza awansował na 7. miejsce w ligowej tabeli. Gospodarze wygrali zdecydowanie, ale wygrana nie przyszła im tak łatwo.

Kluczowe były dwa trafienia przed przerwą. Gola na 1-0 dla Bratka Bratkowice zdobył w 27. minucie Paweł Czaja, a tuż przed przerwą podwyższył Kamil Kurowski.

Kamil Kurowski po przerwie zdobył jeszcze jednego gola, a Paweł Czaja dołożył dwa trafienia. Honor gości ratował Łukasz Lepionka.

KS Stobierna na razie musi się martwić o punkty potrzebne do utrzymania w rozgrywkach.

1-0 Paweł Czaja (27)
2-0 Kamil Kurowski (45)
3-0 Paweł Czaja (68)
4-0 Kamil Kurowski (76)
4-1 Łukasz Lepionka (81)
5-1 Paweł Czaja (89)

Bratek Bratkowice: Depa – Bednarz (75. K. Hejnig), Czaja, P. Hejnig, Kowalk, Kurowski, Nosek, Sałagaj (70. M. Hejnig), Sochacki, Tarczyński, Wojda.

KS Stobierna: Jaskuła – Drzał, Dziedzic, Gdula, Jagusiak, Kuca (75. M. Uram), M. Lepionka, G. Płonka (50. Ł. Lepionka), Ł. Płonka, D. Uram (65. Grzesik), Wiech (3. Chmiel).