2020-09-01 17:09:06

10 bramek w Błażowej i zwycięstwo Błażowianki! [Klasa O Rzeszów]

Aż 10 bramek padło w starciu Błażowianki Błażowa z Sawą Sonina. Górą z tego pojedynku wyszli gospodarze, którzy pokonali przyjezdnych 6:4. Zobaczcie, co jeszcze ciekawego wydarzyło się w ostatniej kolejce Klasy O Rzeszów.

Strzelanie w meczu Błażowianki Błażowa z Sawą Sonina rozpoczął Michał Karnas, który jest w ostatnich meczach bardzo skuteczny. W 18. minucie było już 2:0, po tym jak bramkarza gości pokonał Mikołaj Wania. Goście odpowiedzieli bramką kontaktową w następnej akcji i wydawało się, że poszukają gola wyrównującego. Tak się nie stało, bo Błażowa dołożyła kolejne dwa trafienia i do przerwy obie ekipy schodziły przy prowadzeniu gospodarzy 4:1.

Po zmianie stron ponownie straty zaczęli odrabiać gosćie i z powrotem dojechali do jednej bramki różnicy. Marzenia o chociażby jednym oczku zniweczył Michał Karnas, kompletując hat-trick w 69. minucie. Tym samym napastnik Błażowianki jest aktualnym królem strzelców całej ligi z 11 golami na koncie. Sawa obudziła się jescze w końcówce, ale na nie wiele się to zdało, bo mecz zakończył się wynikiem 6:4.

Na fali wznoszącej są piłkarze Strumyka Malawa, którzy wygrali kolejny mecz w tym sezonie. Tym razem pokonali zawsze groźny TG Sokół Sokołów Małopolski 3:0 i to na ich terenie. Dwie bramki zdobył Patrycjan Tłuczek, dla którego jest to bardzo dobry sezon. Jedno trafienie dołożył też Paweł Odrzywolski. Strumyk, dzięki wygranej awansował na 4 miejsce w tabeli.

Cenne trzy punkty na swoje konto dopisał KS Zaczernie, który pokonał 2:1 KS Stobierną. Autorem dwóch trafień dla gospodarzy był Arkadiusz Guzior w 27 i 69 minucie. Dla gości trafił Kamil Jakubowski tuż przed przerwą. Teraz ekipa z Zaczernia wybierze się na wyjazd do Wólki Niedźwiedzkiej, a Stobierna zagra u siebie z outsiderem z Bratkowic