2016-08-17 20:40:03

Cenne trzy punkty Resovii. Wygrana z Wierną Małogoszcz

Piłkarze Resovii wygrali 2-1 z Wierną Małogoszcz w wyjazdowym meczu 3. kolejki rozgrywek 3 ligi gr. IV.

Jako pierwsi z gola cieszyli się miejscowi. Bramkę na 1-0 dla Wiernej Małogoszcz zdobył w 16. minucie Michał Smolarczyk. Zaledwie osiem minut później do wyrównania doprowadził Konrad Domoń. Do przerwy było 1-1.

Gola na wagę trzech punktów dla Resovii strzelił w 67. minucie Dawid Bieniasz.

Dzięki wygranej "Pasiaki" awansował na czartą pozycję w tabeli. To drugie zwycięstwo Resovii w trzech meczach sezonu 2016/2017.

1-0 Michał Smolarczyk (16)
1-1 Konrad Domoń (24)
1-2 Dawid Bieniasz (67)