2016-06-21 10:06:44

LKS Podleszany i Team Przecław awansowały do klasy O Dębica

Team Przecław cieszy się z powrotu do ligi okręgowej po 10 latach (fot. lksteamprzeclaw.futbolowo.pl)
Team Przecław cieszy się z powrotu do ligi okręgowej po 10 latach (fot. lksteamprzeclaw.futbolowo.pl)
LKS Podleszany z pierwszego, a Team Przecław z drugiego miejsca. Obie drużyny z mieleckiej A-klasy (A3 Rzeszów) wywalczyły sobie prawo gry w dębickiej okręgówce.

Na kolejkę przed końcem rozgrywek klasy A3 Rzeszów zarówno LKS Podleszany jak i Team Przecław zajmowały premiowane awansem pozycje. Mogło jednak dość do zmiany w ligowej tabeli, bo szansę na awans miała jeszcze drużyna z Woli Chorzelowskiej.

W ostatniej kolejce nie doszło jednak do roszad w układzie czołowych lokat. Zarówno Podleszany, Przecław jak i Kolorado Wola Chorzelowska wygrały swoje spotkania i tabela pozostała bez zmian.

Najtrudniejszą przeprawę miał Team Przecław, który do 89. minuty remisował z Tempem Cmolas. Gola na wagę zwycięstwa zdobył grający trener Przecławia – Piotr Mikulski.

TEMPO CMOLAS - TEAM PRZECŁAW 2-3 (1-1)

0-1 Piotr Mikulski (30)
1-1 Tomasz Grabiec (44)
1-2 Bartosz Zołotar (60)
2-2 Tomasz Grabiec (78)
2-3 Piotr Mikulski (89)

Tempo Cmolas: Flejszar - M. Grabiec, T. Grabiec, Kwaśnik, D. Mokrzycki (60. Czachor), Piekarz, Płaza (86. K. Mokrzycki), Rzeszutek, Wit, Wróbel (65. A. Grabiec), Zieliński.

Team Przecław: Foltak - A. Jemioło (40. Cisło), Kopacz, Lewandowski, D. Mazur, Mikulski, Padykuła, Skrzypek, Sroka, Żmuda, Zołotar (90. Tęcza).

Żółte kartki: D. Mokrzycki, T. Grabiec, Płaza, A. Grabiec, Rzeszutek - Żmuda. Widzów: 200.

Wyniki meczów 23. kolejki:

 

Tabela klasy A3 Rzeszów:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

??? 2016-06-21 10:25:04 0 0

pytanie tylko czy podleszany chcą awansować?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij