2016-06-19 12:59:30

Adrian Nowak definitywnie piłkarzem Wisłoki Dębica. Są pierwsi testowani

Adrian Nowak nadal będzie występował w Wisłoce Dębica. Trener Waldemar Piątek przyglądał się pierwszym zawodnikom testowanym.
 
- Wisłoka Dębica porozumiała się w sprawie wykupienia Adriana Nowaka ze Stali Rzeszów i pozyskała go na zasadzie transferu definitywnego - poinformował serwis internetowy dębickiego klubu.
 
Adrian Nowak ma 20 lat i gra na pozycji napastnika. W ubiegłej rundzie strzelił dla Wisłoki Dębica 6 goli.
 
W drużynie prowadzonej przez Waldemara Piątka odbyły się już pierwsze testy. W ubiegłym tygodniu na zajęciach pojawiło się kilku nowych zawodników m.in. bramkarz, dwóch bocznych pomocników oraz napastnik.
 
Po wypożyczeniu do Wisłoki Dębica wracają Maksymilian Panek (ostatnio LKS Ostrów) oraz Michał Bieszczak i Patryk Piecuch (obaj SMS Resovia).
 
Piłkarze Wisłoki Dębica w sezonie 2015/2016 zajęli miejsce w strefie spadkowej 4 ligi podkarpackiej i kolejny sezon rozpoczną w klasie okręgowej.

Czytaj także

Komentarze (13)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.