2016-06-17 15:55:55

Grzegorz Sitek odchodzi z Orła Przeworsk

Trener Grzegorz Sitek zdecydował się odejść z Orła Przeworsk.
Trener Grzegorz Sitek zdecydował się odejść z Orła Przeworsk.
Spadkowicz z III ligi, Orzeł Przeworsk, chwilowo został bez trenera. Po prawie dwie dwóch latach z pracy z pierwszą drużyną Orła zrezygnował Grzegorz Sitek.

Grzegorz Sitek prowadził ekipę z Przeworska do 16 czerwca 2016 roku. W sezonie 2014/15 utrzymał zespół w rozgrywkach 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.
 
Nie był jednak w stanie zapobiec spadkowi Orła Przeworsk w sezonie 2015/16. Jego zespół zakończył sezon na ostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem zaledwie 9 punktów.
 
- Podczas rozmów trener Grzegorz Sitek poinformował, iż nasza współpraca dobiegła końca i nie będzie prowadził drużyny w kolejnym sezonie. Przyjąłem to do wiadomości, być może w drużynie potrzebna jest zmiana, nowy impuls, coś nowego - powiedzieł prezes Grzegorz Bieniasz w rozmowie z oficjalnym serwisiem internetowym Orła.

Za kilka dni powinniśmy poznać nowego trenera przeworskiej drużyny.
 
- Prowadzimy rozmowy z kilkoma kandydatami do objęcia funkcji trenera pierwszego zespołu. W tym miejscu składam podziękowania trenerowi Grzegorzowi Sitkowi za dwa lata pracy w klubie i życzę powodzenia w dalszej pracy trenerskiej - dodał prezes Orła Przeworsk.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem