2016-06-05 12:16:55

Bukowa pożegnała 4 ligę w Jastkowicach przegraną z Jednością Niechobrz

Jedność Niechobrz w białych strojach.
Zawodnicy Bukowej Jastkowice w ostatnim meczu na własnym stadionie w tym sezonie przegrali z ostatnim zespołem rozgrywek, Jednością Niechobrz.

Goście zaskoczyli Bukową Jastkowice ofensywnym podejściem do tego spotkania. Już w 16. minucie gola na 0-1 zdobył Michał Worosz.

Niecałe 10 minut później było już 0-2, a zdobywcą gola był Dominik Grzebyk. Chwilę przed przerwą na 0-3 trafił Michał Worosz i losy tego spotkania były praktycznie przesadzone. W 76. minucie honor Bukowej Jastkowice uratował grający trener tej drużyny Dariusz Bartnik.

Obie drużyny spadają do lig okręgowej. Bukowa do klasy O Stalowa Wola, a Jedność Niechobrz do klasy O Rzeszów.

BUKOWA JASTKOWICE - JEDNOŚĆ NIECHOBRZ 1-3 (0-3)

0-1 Michał Worosz (16)
0-2 Dominik Grzebyk (25)
0-3 Michał Worosz (41)
1-3 Dariusz Bartnik (76)

Bukowa Jastkowice: Fabianowski - Kotwica, Wołoszyn (46. Sałek, 60. Tokarczyk), J. Partyka, D. Bartnik, T. Bartnik, Watras (63. Kwiatkowski), Młynarczyk (46. Madej), Brzeziński (46. M. Warzocha), Szymanek, Kaczmarczyk..

Jedność Niechobrz: Szeliga - Gorzelany (84. Gibała), Lib, Rak, Guzek (46. Trznadel), Kalandyk, Kłeczek, Wrona (71. Lenik), Gajdek (46. Byjoś), Worosz, Grzebyk.

Sędziował: Kamil Wais (Krosno). Żółte kartki: Kotwica - Wrona. Widzów: 100.