2016-04-16 19:45:02

Resovia lepsza od AMSPN Hetmana Zamość

Resovia Rzeszów pokonała u siebie ostatniego w tabeli AMSPN Hetmana Zamość 2-0.

Wynik meczu Resovii z AMSPN Hetmanem Zamość został ustalony już w pierwszej połowie pojedynku.

Najpierw w 27. minucie bramkę dla gospodarzy strzelił napastnik Bartłomiej Buczek. Siedem minut później było już 2-0 dla Resovii za sprawą Dawida Pałys-Rydzika.

RESOVIA - AMSPN HETMAN ZAMOŚĆ 2-0 (2-0)

1-0 Buczek (27)
2-0 Pałys-Rydzik (34)

Resovia: Pietryka - Ciećko, Baran, Żmuda, Adamski, Kasza (73. Mołdoch), Domoń, Kaliniec, Pałys-Rydzik (77. Antonik), Daniel (67. Bieniasz), Buczek (90. Natkaniec)

Hetman Zamość: Sasim - J. Baran (60. Bukowski), Czarniecki (86. Płotnikiewicz), Rogalski, Bubeła, Myszka, Kaznokha, Kita, Daszkiewicz (88. Nowak), Daszek (52. Fidler), Karaszewski

Sędziował: Karol Iwanowicz (Lublin). Żółte kartki: Myszka, Fidler.