2016-03-27 13:18:33

Orzeł Przeworsk z Lublina wrócił bez punktów

Orzeł Przeworsk przegrał 0-3 z Lublinianką w rozegranym na Arenie Lublin meczu 21. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Gospodarze wyszli na prowadzenie po golu Łukasza Mazurka z rzutu karnego i do przerwy prowadzili 1-0.

Następy gol dla Lublinianki Lublin padł w drugiej połowie po strzale Andrzeja Gutka. Wynik spotkania na 3-0 dla miejscowych ustalił w doliczonym czasie gry Karol Banachiewicz.

LUBLINIANKA LUBLIN - ORZEŁ PRZEWORSK 3-0 (1-0)

1-0 Łukasz Mazurek (26-karny)
2-0 Andrzej Gutek (68)
3-0 Karol Banachiewicz (90+3)

Lublinianka Lublin: Lipiec – Kosiarczyk, Mazurek, Świech, Kaganek, Czułowski, Sobiech (75. Pułka), Dobrowolski (75. Stefański), Wróbel (57. Gutek), Buzała (36. Banachiewicz), Majewski

Orzeł Przeworsk: Kurosz - Górak, Franczyk, Jarosz, Broda, A. Gurak (56. Niemczyk), Kudła, Kyć (73. Szela), Struś (83. P. Gurak), Boratyn, Stępień (56. Czyrny)
Trener: Grzegorz Sitek.

Sędziował: Mariusz Warzocha (Rzeszów). Żółte kartki: Majewski - Franczyk