Statystyki meczu: Diament Pstrągowa - Iskra Zgłobień

Zobacz też: Terminarze Statystyki

7. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I
2020-09-05, godz. 17:00

Diament Pstrągowa

0

Iskra Zgłobień

12

       

0 - 1

Piotr Krawczyk

6'

       

Kamil Ostrowski

12'

       

0 - 2

Krzysztof Domin

26'

       

0 - 3

Piotr Krawczyk

32'

       

0 - 4

Maciej Oparowski

45'

       

0 - 5

Piotr Krawczyk

61'

       

0 - 6

Krzysztof Domin

69'

       

0 - 7

Marcin Pietrucha

74'

       

0 - 8

Maciej Oparowski

76'

       

0 - 9

Michał Bać

77'

       

0 - 10

Michał Bać

80'

       

0 - 11

Maciej Oparowski

87'

       

0 - 12

Marcin Pietrucha

90'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-05-02 Iskra Zgłobień 10 - 1 Diament Pstrągowa Rzeszów > Klasa A, gr. I
2020-09-05 Diament Pstrągowa 0 - 12 Iskra Zgłobień Rzeszów > Klasa A, gr. I
2019-09-21 Diament Pstrągowa 1 - 3 Iskra Zgłobień Rzeszów > Klasa A, gr. I
2017-04-30 Iskra Zgłobień 2 - 2 Diament Pstrągowa Rzeszów > Klasa A, gr. I
2016-09-18 Diament Pstrągowa 2 - 0 Iskra Zgłobień Rzeszów > Klasa A, gr. I
2015-05-10 Diament Pstrągowa 1 - 6 Iskra Zgłobień Rzeszów > Klasa A, gr. I
2014-09-21 Iskra Zgłobień 4 - 2 Diament Pstrągowa Rzeszów > Klasa A, gr. I

Inne mecze z tej kolejki

Plantator Nienadówka 2 - 1 Albatros Szufnarowa
ŁKS Łukawiec 4 - 1 Rudnianka Rudna Wielka
Start Borek Stary 3 - 0 * Victoria Budy Głogowskie
Diament Pstrągowa 0 - 12 Iskra Zgłobień
Grunwald Rzeszów 6 - 3 Heiro Rzeszów
Novi Nosówka 2 - 5 Piast Nowa Wieś
Wisłok Strzyżów 4 - 3 LKS Trzebownisko
Grom Mogielnica 4 - 2 Korona II Rzeszów

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisłok Strzyżów 32 82 26 4 2 129 31 98
2 Grunwald Rzeszów 32 73 23 4 5 115 35 80
3 LKS Trzebownisko 32 65 19 8 5 77 38 39
4 Heiro Rzeszów 32 62 18 8 6 77 38 39
5 Plantator Nienadówka 32 60 18 6 8 82 51 31
6 Start Borek Stary 32 57 17 6 9 73 58 15
7 Iskra Zgłobień 32 56 17 5 10 91 49 42
8 Piast Nowa Wieś 32 53 15 8 9 70 63 7
9 ŁKS Łukawiec 32 52 16 4 12 73 70 3
10 Rudnianka Rudna Wielka 32 40 11 7 14 57 70 -13
11 Korona II Rzeszów 32 35 11 2 19 63 80 -17
12 Novi Nosówka 32 35 9 8 15 54 75 -21
13 Trzcianka Trzciana 32 27 7 6 19 39 70 -31
14 Grom Mogielnica 32 25 7 4 21 41 89 -48
15 Victoria Budy Głogowskie 32 23 6 5 21 47 96 -49
16 Albatros Szufnarowa 32 16 4 4 24 54 97 -43
17 Diament Pstrągowa 32 10 3 1 28 34 166 -132
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka