Sprint Żarówka - Skorpion Wylów (wynik, tabela, statystyki)

Tutaj znajdziesz wynik meczu Sprint Żarówka - Skorpion Wylów rozegranego w ramach 2. kolejki - Rzeszów > Klasa B, gr. VI. Informacje meczowe, kiedy mecz Sprint Żarówka - Skorpion Wylów, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.

Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Sprint Żarówka vs. Skorpion Wylów, informacje o pozostałych meczach 2. kolejki - Rzeszów > Klasa B, gr. VI oraz aktualną tabelę rozgrywek.

2. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI
2019-09-15, godz. 12:00

Sprint Żarówka

20

Skorpion Wylów

0
3'

Adrian Wiatr

1 - 0

6'

Dawid Puć

2 - 0

17'

3 - 0

Łukasz Rarus

22'
26'

Filip Maciałek

4 - 0

30'

Dominik Żytniak

5 - 0

32'

Marek Trela

6 - 0

35'

7 - 0

40'

Marek Trela

8 - 0

42'

9 - 0

52'

10 - 0

55'

11 - 0

56'

Dawid Puć

12 - 0

58'

Kacper Wolak

13 - 0

61'

Dawid Puć

14 - 0

65'

Jarosław Babula

15 - 0

Zbigniew Pleban

74'
76'

Krystian Jasina

16 - 0

77'

Dawid Puć

17 - 0

80'

18 - 0

83'

19 - 0

89'

20 - 0

Rzeszów > Klasa B, gr. VI: Sprint Żarówka - Skorpion Wylów (historia bezpośrednich spotkań)

9 Skorpion Wylów 8 0 0 0 8 4 56 -52
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka