Statystyki meczu: Wisłok Czarna - Stal Łańcut

Zobacz też: Terminarze Statystyki

3. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II
2018-09-02, godz. 17:00

Wisłok Czarna

3

Stal Łańcut

2

       

Bartosz Karwat

16'

       

Dariusz Woźniak

27'

       

Kamil Mach

37'
40'

Kamil Soja

1 - 0

       

44'

Adrian Kojder

2 - 0

       

57'

Michał Bąba

3 - 0

       

       

Mateusz Pelc

65'
72'

Miłosz Linek

       

       

3 - 1

Sebastian Frączek

75'
80'

Łukasz Obuch

       

       

3 - 2

Krzysztof Szymański

83'

       

Sebastian Frączek

90+'
90+'

Kamil Soja

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-05-08 Stal Łańcut 5 - 0 Wisłok Czarna Rzeszów > Klasa A, gr. II
2020-09-06 Wisłok Czarna 1 - 5 Stal Łańcut Rzeszów > Klasa A, gr. II
2019-11-16 Wisłok Czarna 0 - 2 Stal Łańcut Rzeszów > Klasa A, gr. II
2019-04-13 Stal Łańcut 1 - 4 Wisłok Czarna Rzeszów > Klasa A, gr. II
2018-09-02 Wisłok Czarna 3 - 2 Stal Łańcut Rzeszów > Klasa A, gr. II
2018-05-27 Wisłok Czarna 2 - 2 Stal Łańcut Rzeszów > Klasa A, gr. II
2017-10-22 Stal Łańcut 3 - 1 Wisłok Czarna Rzeszów > Klasa A, gr. II
2017-04-30 Wisłok Czarna 2 - 0 Stal Łańcut Rzeszów > Klasa A, gr. II
2016-09-18 Stal Łańcut 1 - 2 Wisłok Czarna Rzeszów > Klasa A, gr. II

Inne mecze z tej kolejki

Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2 - 4 KS Dąbrówki
Szarotka Rogóżno 1 - 4 Dynovia Dynów
Tatyna Dylągówka 3 - 2 Leśna Wólka Podleśna
Zorza Trzeboś 8 - 1 Czarni Kraczkowa
Wisłok Czarna 3 - 2 Stal Łańcut
Start Brzóza Stadnicka 1 - 0 Iskra Jawornik Polski
LKS Wola Dalsza 1 - 1 Jawor Krzemienica

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisłok Czarna 26 69 22 3 1 88 21 67
2 Stal Łańcut 26 64 21 1 4 89 26 63
3 Dynovia Dynów 26 47 13 8 5 64 40 24
4 Szarotka Rogóżno 26 41 11 8 7 54 48 6
5 KS Dąbrówki 26 41 12 5 9 47 42 5
6 LKS Wola Dalsza 26 40 12 4 10 41 40 1
7 Tatyna Dylągówka 26 38 11 5 10 64 63 1
8 Zorza Trzeboś 26 38 12 2 12 58 57 1
9 Start Brzóza Stadnicka 26 37 11 4 11 47 48 -1
10 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 26 32 9 5 12 43 59 -16
11 Iskra Jawornik Polski 26 21 4 9 13 28 42 -14
12 Jawor Krzemienica 26 18 4 6 16 38 65 -27
13 Czarni Kraczkowa 26 17 5 2 19 32 86 -54
14 Leśna Wólka Podleśna 26 10 2 4 20 26 82 -56
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka