Statystyki meczu: KS Majdan Łętowski - Jodła Przychojec

Zobacz też: Terminarze Statystyki

13. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2018-10-28, godz. 11:30

KS Majdan Łętowski

1

Jodła Przychojec

4

       

0 - 1

Arkadiusz Proń

18'

       

0 - 2

Patryk Marcinowski

25'
55'

Kamil Kusik

1 - 2

       

       

1 - 3

Oskar Bąk

62'

       

1 - 4

Franciszek Sarzyński

75'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2022-04-24 Jodła Przychojec 3 - 1 KS Majdan Łętowski Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2021-09-29 KS Majdan Łętowski 2 - 2 Jodła Przychojec Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2021-06-06 Jodła Przychojec 2 - 2 KS Majdan Łętowski Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2020-09-27 KS Majdan Łętowski 6 - 2 Jodła Przychojec Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2019-08-31 KS Majdan Łętowski 3 - 1 Jodła Przychojec Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2019-06-22 Jodła Przychojec 1 - 0 KS Majdan Łętowski Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2018-10-28 KS Majdan Łętowski 1 - 4 Jodła Przychojec Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2018-05-03 KS Majdan Łętowski 2 - 2 Jodła Przychojec Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2017-09-10 Jodła Przychojec 0 - 3 KS Majdan Łętowski Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2016-05-08 Jodła Przychojec 5 - 1 KS Majdan Łętowski Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-09-06 KS Majdan Łętowski 4 - 0 Jodła Przychojec Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-05-03 Jodła Przychojec 2 - 2 KS Majdan Łętowski Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-09-07 KS Majdan Łętowski 2 - 1 Jodła Przychojec Stalowa Wola > Klasa B, gr. III

Inne mecze z tej kolejki

Azalia Wola Zarczycka 3 - 0 Orzeł Biedaczów
Orzeł Rudnik 2 - 0 LZS Przędzel
Wólczanka Wólka Grodziska 2 - 0 Advit Łętownia
KS Majdan Łętowski 1 - 4 Jodła Przychojec
KS Łukowa 13 - 0 Jutrzenka Dębno
Jutrzenka Kopki 2 - 8 Tanew Harasiuki
Grabniak Hucisko 3 - 1 Kłyż Tarnogóra

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Azalia Wola Zarczycka 25 71 23 2 0 117 17 100
2 Grabniak Hucisko 25 60 19 3 3 73 34 39
3 Orzeł Rudnik 25 53 17 2 6 56 38 18
4 Tanew Harasiuki 25 52 17 1 7 104 47 57
5 Advit Łętownia 25 41 12 5 8 53 36 17
6 Wólczanka Wólka Grodziska 25 37 10 7 8 51 56 -5
7 KS Łukowa 25 37 11 4 10 71 42 29
8 LZS Przędzel 25 32 10 2 13 39 61 -22
9 Kłyż Tarnogóra 25 29 8 5 12 40 53 -13
10 Jodła Przychojec 25 24 6 6 13 43 57 -14
11 Orzeł Biedaczów 25 23 6 5 14 37 58 -21
12 Jutrzenka Kopki 25 13 3 4 18 31 87 -56
13 KS Majdan Łętowski 25 11 3 2 20 24 75 -51
14 Jutrzenka Dębno 13 0 0 0 13 7 85 -78
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka