Nafta Jedlicze - Bieszczady Ustrzyki Dolne (wynik, tabela, statystyki)

Tutaj znajdziesz wynik meczu Nafta Jedlicze - MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne rozegranego w ramach 3. kolejki - Krosno > Klasa Okręgowa. Informacje meczowe, kiedy mecz Nafta Jedlicze - MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.

Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Nafta Jedlicze vs. MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne, informacje o pozostałych meczach 3. kolejki - Krosno > Klasa Okręgowa oraz aktualną tabelę rozgrywek.

Kamil Jakiel

6'

0 - 2

Igor Jacenkiw

11'
20'

Bartosz Kut

1 - 2

30'

Konrad Rymarczyk

2 - 2

35'

Damian Wąchała

3 - 2

Maciej Łoch

44'

3 - 3

55'
56'

Tomasz Biały

60'

3 - 4

77'

78'

Rafał Korczyński

85'

Krosno > Klasa Okręgowa: Nafta Jedlicze - Bieszczady Ustrzyki Dolne (historia bezpośrednich spotkań)

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2023-09-30 Nafta Jedlicze 1 - 2 MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne Krosno > Klasa Okręgowa
2023-05-06 MKS SMS Bieszczady Ustrzyki Dolne 5 - 0 Nafta Jedlicze Krosno > Klasa Okręgowa

16 Polonia Kopytowa 30 17 4 5 21 35 80 -45
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka