https://bilety.cwks-resovia.pl/


Statystyki meczu: Tanew Wólka Tanewska - Staromieszczanka Stare Miasto

Zobacz też: Terminarze Statystyki

20. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2018-04-28, godz. 16:30
Walkower dla Tanew Wólka Tanewska

Tanew Wólka Tanewska

3

Staromieszczanka Stare Miasto

0

       

0 - 1

Maciej Baj

25'

       

Adrian Heliniak

44'
60'

Roland Ciosmak

       

75'

Sebastian Pieróg

1 - 1

       

88'

Szymon Kuczera

2 - 1

       

Walkower: 3-0

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-08-28 Staromieszczanka Stare Miasto 0 - 4 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2021-06-12 Staromieszczanka Stare Miasto 0 - 4 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2020-10-31 Tanew Wólka Tanewska 2 - 1 Staromieszczanka Stare Miasto Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2019-11-03 Staromieszczanka Stare Miasto 0 - 1 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2019-05-19 Tanew Wólka Tanewska 5 - 2 Staromieszczanka Stare Miasto Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2018-09-30 Staromieszczanka Stare Miasto 0 - 2 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2018-04-28 Tanew Wólka Tanewska 3 - 0* Staromieszczanka Stare Miasto Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2017-09-03 Staromieszczanka Stare Miasto 6 - 3 Tanew Wólka Tanewska Stalowa Wola > Klasa A, gr. II

Inne mecze z tej kolejki

ŁKS Łowisko 5 - 2 LZS Rzeczyca Długa
Podlesianka Kamień 0 - 3 Retman Ulanów
Tanew Wólka Tanewska 3 - 0 * Staromieszczanka Stare Miasto
Tanew Harasiuki 1 - 2 Azalia Brzóza Królewska
Złotsan Kuryłówka 1 - 0 KS Podwolina
SKS Racławice 2 - 5 KS Sarzyna
Sokół Hucisko 2 - 1 Azalia Wola Zarczycka
LKS Brzyska Wola 1 - 0 PUKS Francesco Jelna

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Brzyska Wola 30 71 22 5 3 90 33 57
2 KS Sarzyna 30 69 22 3 5 93 47 46
3 Retman Ulanów 30 65 19 8 3 74 35 39
4 ŁKS Łowisko 30 61 18 7 5 74 43 31
5 Azalia Brzóza Królewska 30 46 14 4 12 65 67 -2
6 Tanew Wólka Tanewska 30 42 12 6 12 63 64 -1
7 Sokół Hucisko 30 37 9 10 11 48 42 6
8 Podlesianka Kamień 30 36 10 6 14 64 67 -3
9 KS Podwolina 30 35 10 5 15 69 71 -2
10 Staromieszczanka Stare Miasto 30 34 10 4 16 53 73 -20
11 PUKS Francesco Jelna 30 33 9 6 15 54 64 -10
12 Złotsan Kuryłówka 30 32 9 5 16 40 70 -30
13 SKS Racławice 30 32 9 5 16 63 90 -27
14 LZS Rzeczyca Długa 30 31 9 4 17 65 79 -14
15 Azalia Wola Zarczycka 30 29 9 2 19 59 96 -37
16 Tanew Harasiuki 30 26 8 2 20 55 88 -33
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka