https://bilety.cwks-resovia.pl/


Statystyki meczu: Markovia Markowa - Orzeł Wysoka Łańcucka

Zobacz też: Terminarze Statystyki

6. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III
2017-09-24, godz. 14:00

Markovia Markowa

1

Orzeł Wysoka Łańcucka

2

       

0 - 1

Kamil Hepnar

16'
19'

Marek Krzysztyniak

       

       

Michał Naworol

19'

       

Kamil Hepnar

29'
36'

Piotr Kluz

1 - 1

       

       

1 - 2

Piotr Grabowski

63'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2019-10-06 Markovia Markowa 2 - 1 Orzeł Wysoka Łańcucka Rzeszów > Klasa B, gr. III
2019-05-26 Markovia Markowa 1 - 7 Orzeł Wysoka Łańcucka Rzeszów > Klasa B, gr. III
2018-10-14 Orzeł Wysoka Łańcucka 1 - 2 Markovia Markowa Rzeszów > Klasa B, gr. III
2018-05-03 Orzeł Wysoka Łańcucka 2 - 3 Markovia Markowa Rzeszów > Klasa B, gr. III
2017-09-24 Markovia Markowa 1 - 2 Orzeł Wysoka Łańcucka Rzeszów > Klasa B, gr. III
2017-06-11 Markovia Markowa 2 - 2 Orzeł Wysoka Łańcucka Rzeszów > Klasa B, gr. III
2016-10-30 Orzeł Wysoka Łańcucka 1 - 5 Markovia Markowa Rzeszów > Klasa B, gr. III
2013-04-14 Orzeł Wysoka Łańcucka 1 - 8 Markovia Markowa Rzeszów > Klasa B, gr. III
2012-09-09 Markovia Markowa 4 - 0 Orzeł Wysoka Łańcucka Rzeszów > Klasa B, gr. III
2012-04-15 Orzeł Wysoka Łańcucka 3 - 6 Markovia Markowa Rzeszów > Klasa B, gr. III
2011-09-04 Markovia Markowa 5 - 1 Orzeł Wysoka Łańcucka Rzeszów > Klasa B, gr. III
2011-03-27 Markovia Markowa 3 - 2 Orzeł Wysoka Łańcucka Rzeszów > Klasa B, gr. III
2010-08-15 Orzeł Wysoka Łańcucka 4 - 2 Markovia Markowa Rzeszów > Klasa B, gr. III
2010-06-13 Orzeł Wysoka Łańcucka 2 - 1 Markovia Markowa Rzeszów > Klasa B, gr. III
2009-10-25 Markovia Markowa 1 - 1 Orzeł Wysoka Łańcucka Rzeszów > Klasa B, gr. III

Inne mecze z tej kolejki

LKS Tarnawka 2 - 2 Pogórze Husów
Rzemieślnik Strażów 6 - 3 Polonia Hyżne
Markovia Markowa 1 - 2 Orzeł Wysoka Łańcucka
Głuchowianka Głuchów 1 - 3 Czarni Kraczkowa
Jawor Krzemienica 3 - 2 Arka Albigowa
SZiK Wola Rafałowska 0 - 1 Orzeł Harta

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Jawor Krzemienica 24 60 19 3 2 71 26 45
2 Czarni Kraczkowa 24 52 17 1 6 63 36 27
3 Rzemieślnik Strażów 24 49 16 1 7 68 38 30
4 Arka Albigowa 24 49 15 4 5 74 37 37
5 Orzeł Harta 24 41 13 2 9 55 43 12
6 Pogórze Husów 24 40 12 4 8 56 55 1
7 LKS Tarnawka 24 38 11 5 8 45 45 0
8 Markovia Markowa 24 25 7 4 13 45 69 -24
9 HALO Hyżne 24 23 6 5 13 41 64 -23
10 Orzeł Wysoka Łańcucka 24 23 7 2 15 32 55 -23
11 SZiK Wola Rafałowska 24 21 5 6 13 40 52 -12
12 Głuchowianka Głuchów 24 17 5 2 17 22 55 -33
13 Polonia Hyżne 24 9 2 3 19 31 68 -37
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka