Ładowanie wyników…
Centrum meczowe
17. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II · sezon 2014/2015 2015-06-07, godz. 14:00

LKS Jodłowa - Dąbrówka Stara Jastrząbka (wynik na żywo, relacja live)

Tutaj znajdziesz wyniki na żywo meczu LKS Jodłowa - Dąbrówka Stara Jastrząbka w ramach 17. kolejki - Dębica > Klasa B, gr. II. Informacje meczowe, relacja na żywo (jeśli dostępna), kiedy mecz LKS Jodłowa - Dąbrówka Stara Jastrząbka, a także strzelcy bramek i szczegóły meczowe. Relacja LIVE - jeśli dostępna pojawi się poniżej.

Jeśli relacja na żywo nie jest dostępna - przy meczu widnieje adnotacja TWK (tylko wynik końcowy)

Poniżej znajdziesz również historę bezpośrednich spotkań LKS Jodłowa vs. Dąbrówka Stara Jastrząbka, informacje o pozostałych meczach 17. kolejki - Dębica > Klasa B, gr. II oraz aktualną tabelę rozgrywek.

Jeśli interesują Cię relacje LIVE z meczów piłki nożnej, sprawdź naszą stronę wyniki na żywo (Ekstraklasa, 1 liga, 2 liga oraz 3 i 4 liga).

Historia bezpośrednich spotkań

Bilans · 12 bezpośrednich spotkań

LKS Jodłowa 7 wygranych (59%)
Dąbrówka Stara Jastrząbka 4 wygrane (33%)
LKS Jodłowa 1 remis (8%) Dąbrówka Stara Jastrząbka
2014/2015
14:00 07.06.2015
LKS Jodłowa
Dąbrówka Stara Jastrząbka
14:00 12.10.2014
Dąbrówka Stara Jastrząbka
LKS Jodłowa
2013/2014
11:00 13.04.2014
LKS Jodłowa
Dąbrówka Stara Jastrząbka
11:00 25.08.2013
Dąbrówka Stara Jastrząbka
LKS Jodłowa
2012/2013
14:00 16.06.2013
Dąbrówka Stara Jastrząbka
LKS Jodłowa
14:00 04.11.2012
LKS Jodłowa
Dąbrówka Stara Jastrząbka
2011/2012
14:00 03.06.2012
LKS Jodłowa
Dąbrówka Stara Jastrząbka
14:00 06.11.2011
Dąbrówka Stara Jastrząbka
LKS Jodłowa
2010/2011
11:00 03.05.2011
LKS Jodłowa
Dąbrówka Stara Jastrząbka
12:00 12.09.2010
Dąbrówka Stara Jastrząbka
LKS Jodłowa
2009/2010
17:30 19.06.2010
Dąbrówka Stara Jastrząbka
LKS Jodłowa
14:00 04.10.2009
LKS Jodłowa
Dąbrówka Stara Jastrząbka

Dębica > Klasa B, gr. II - aktualna tabela
Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 16 39 12 3 1 44-14
2 16 33 11 0 5 50-32
3 16 31 10 1 5 42-28
4 16 31 10 1 5 31-23
5 16 23 7 2 7 28-34
6 16 22 7 1 8 34-36
7 16 15 5 0 11 21-38
8 16 11 3 2 11 21-46
9 16 5 1 2 13 15-35
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka
Dębica > Klasa B, gr. II - mecze rozegrane u siebie
Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 8 22 7 1 0 28-5
2 8 18 6 0 2 29-8
3 8 16 5 1 2 26-15
4 8 13 4 1 3 15-11
5 8 13 4 1 3 14-13
6 8 12 4 0 4 18-20
7 8 9 3 0 5 12-13
8 8 6 2 0 6 13-26
9 8 2 0 2 6 5-15
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka
Dębica > Klasa B, gr. II - mecze rozegrane na wyjeździe
Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 8 18 6 0 2 16-12
2 8 17 5 2 1 16-9
3 8 15 5 0 3 16-13
4 8 15 5 0 3 21-24
5 8 10 3 1 4 14-21
6 8 10 3 1 4 16-16
7 8 6 2 0 6 9-25
8 8 5 1 2 5 8-20
9 8 3 1 0 7 10-20
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka
LKS Jodłowa - ostatnie mecze
2014/2015 · Dębica > Klasa B, gr. II
11:00 14.06.2015
LKS Bobrowa
LKS Jodłowa
W
14:00 07.06.2015
LKS Jodłowa
Dąbrówka Stara Jastrząbka
W
11:00 31.05.2015
Sokół Siedliska Bogusz
LKS Jodłowa
W
14:00 24.05.2015
LKS Jodłowa
LKS Łęki Górne
P
14:00 17.05.2015
LKS Zasów-Mokre
LKS Jodłowa
P
14:00 10.05.2015
LKS Jodłowa
Czarnovia II Czarna
W
17:00 03.05.2015
LKS Jodłowa
LKS Stasiówka
W
14:00 26.04.2015
Orły Borowa
LKS Jodłowa
P
14:00 19.10.2014
LKS Jodłowa
LKS Bobrowa
W
14:00 12.10.2014
Dąbrówka Stara Jastrząbka
LKS Jodłowa
W
15:00 05.10.2014
LKS Jodłowa
Sokół Siedliska Bogusz
P
17:00 28.09.2014
LKS Łęki Górne
LKS Jodłowa
W
14:00 21.09.2014
LKS Jodłowa
LKS Zasów-Mokre
R
11:00 14.09.2014
Czarnovia II Czarna
LKS Jodłowa
W
14:00 07.09.2014
LKS Stasiówka
LKS Jodłowa
W
14:00 31.08.2014
LKS Jodłowa
Orły Borowa
P

Dąbrówka Stara Jastrząbka - ostatnie mecze
2014/2015 · Dębica > Klasa B, gr. II
11:00 14.06.2015
Dąbrówka Stara Jastrząbka
LKS Zasów-Mokre
R
14:00 07.06.2015
LKS Jodłowa
Dąbrówka Stara Jastrząbka
P
14:00 31.05.2015
Dąbrówka Stara Jastrząbka
LKS Stasiówka
P
14:00 24.05.2015
Orły Borowa
Dąbrówka Stara Jastrząbka
W
14:00 10.05.2015
LKS Bobrowa
Dąbrówka Stara Jastrząbka
P
17:30 01.05.2015
Czarnovia II Czarna
Dąbrówka Stara Jastrząbka
P
14:00 26.04.2015
Dąbrówka Stara Jastrząbka
Sokół Siedliska Bogusz
R
14:00 19.04.2015
LKS Łęki Górne
Dąbrówka Stara Jastrząbka
P
14:00 19.10.2014
LKS Zasów-Mokre
Dąbrówka Stara Jastrząbka
P
14:00 12.10.2014
Dąbrówka Stara Jastrząbka
LKS Jodłowa
P
15:00 05.10.2014
LKS Stasiówka
Dąbrówka Stara Jastrząbka
P
17:00 28.09.2014
Dąbrówka Stara Jastrząbka
Orły Borowa
P
11:00 14.09.2014
Dąbrówka Stara Jastrząbka
LKS Bobrowa
P
14:00 07.09.2014
Dąbrówka Stara Jastrząbka
Czarnovia II Czarna
P
11:00 31.08.2014
Sokół Siedliska Bogusz
Dąbrówka Stara Jastrząbka
P
14:00 24.08.2014
Dąbrówka Stara Jastrząbka
LKS Łęki Górne
P

LKS Jodłowa - ostatnie mecze u siebie
2014/2015 · Dębica > Klasa B, gr. II
14:00 07.06.2015
LKS Jodłowa
Dąbrówka Stara Jastrząbka
W
14:00 24.05.2015
LKS Jodłowa
LKS Łęki Górne
P
14:00 10.05.2015
LKS Jodłowa
Czarnovia II Czarna
W
17:00 03.05.2015
LKS Jodłowa
LKS Stasiówka
W
14:00 19.10.2014
LKS Jodłowa
LKS Bobrowa
W
15:00 05.10.2014
LKS Jodłowa
Sokół Siedliska Bogusz
P
14:00 21.09.2014
LKS Jodłowa
LKS Zasów-Mokre
R
14:00 31.08.2014
LKS Jodłowa
Orły Borowa
P

Dąbrówka Stara Jastrząbka - ostatnie mecze na wyjezdzie
2014/2015 · Dębica > Klasa B, gr. II
14:00 07.06.2015
LKS Jodłowa
Dąbrówka Stara Jastrząbka
P
14:00 24.05.2015
Orły Borowa
Dąbrówka Stara Jastrząbka
W
14:00 10.05.2015
LKS Bobrowa
Dąbrówka Stara Jastrząbka
P
17:30 01.05.2015
Czarnovia II Czarna
Dąbrówka Stara Jastrząbka
P
14:00 19.04.2015
LKS Łęki Górne
Dąbrówka Stara Jastrząbka
P
14:00 19.10.2014
LKS Zasów-Mokre
Dąbrówka Stara Jastrząbka
P
15:00 05.10.2014
LKS Stasiówka
Dąbrówka Stara Jastrząbka
P
11:00 31.08.2014
Sokół Siedliska Bogusz
Dąbrówka Stara Jastrząbka
P

Mecz LKS Jodłowa - Dąbrówka Stara Jastrząbka (Dębica > Klasa B, gr. II)

Spotkanie pomiędzy LKS Jodłowa i Dąbrówka Stara Jastrząbka rozegrane zostanie w ramach Dębica > Klasa B, gr. II (17. kolejki - Dębica > Klasa B, gr. II).

Na stronie PodkarpacieLive.pl znajdziesz wynik meczu, strzelców bramek, kartki, składy, statystyki i informacje o przebiegu spotkania. To kompletne źródło danych dla kibiców i pasjonatów lokalnej piłki nożnej. Jeżeli aktualnie nie widzisz tutaj danych z pewnością pracujemy nad tym żeby je uzupełnić.

Wynik meczu LKS Jodłowa vs Dąbrówka Stara Jastrząbka

Po zakończeniu spotkania automatycznie publikujemy oficjalny wynik spotkania, a także dane meczowe, jeśli są dostępne.

Pełny harmonogram rozgrywek dostępny jest tutaj: Dębica > Klasa B, gr. II - terminarz.

Informacje o składach i strzelcach

W miarę dostępności danych, publikujemy składy wyjściowe, rezerwowych, zmiany oraz listę strzelców bramek. Informacje te aktualizujemy zależnie od poziomu ligi i dostępnych źródeł.

Śledź mecze swojej drużyny

Jeśli jesteś kibicem klubu LKS Jodłowa lub Dąbrówka Stara Jastrząbka - zaglądaj tutaj częściej. Nasz serwis regularnie dostarcza informacje o terminach meczów, wynikach, transferach i newsach klubowych.

PodkarpacieLive.pl to największa baza meczów lokalnych drużyn piłkarskich w województwie. Sprawdź nasze relacje, śledź ulubioną ligę i bądź na bieżąco z wydarzeniami z boisk!

Analiza przed meczem: LKS Jodłowa vs Dąbrówka Stara Jastrząbka

Mecz LKS Jodłowa - Dąbrówka Stara Jastrząbka odbędzie się w ramach 17. kolejki - Dębica > Klasa B, gr. II. Spotkanie zostanie rozegrane w dniu 07 czerwca 2015. Początek meczu o godz. 14:00.

LKS Jodłowa przystępuje do tego spotkania w roli gospodarza. Jak drużyna radzi sobie w sezonie 2014/2015 rozgrywek Dębica > Klasa B, gr. II przed własną publicznością? Na tej stronie możecie zobaczyć tabelę uwzględniającą tylko mecze u siebie. W tabeli biorącej pod uwagę tylko mecze wyjazdowe możecie natomiast sprawdzić jak spisuje się klub Dąbrówka Stara Jastrząbka.

Dębica > Klasa B, gr. II - sytuacja w tabeli

Przed meczami 17. kolejki - Dębica > Klasa B, gr. II gospodarze (LKS Jodłowa) zajmują 1. miejsce w tabeli. Goście (Dąbrówka Stara Jastrząbka) plasują się na 9. miejscu.

Poniżej znajdziesz także ostatnie mecze obu drużyn oraz statystyki bramkowe.

LKS Jodłowa vs. Dąbrówka Stara Jastrząbka - relacja, wynik na żywo, transmisja

Wynik meczu LKS Jodłowa - Dąbrówka Stara Jastrząbka znajdziesz na naszej stronie zaraz po jego zakończeniu. Jeżeli szukasz informacji meczowych, zajrzyj tutaj: LKS Jodłowa vs. Dąbrówka Stara Jastrząbka - wynik, składy, strzelcy

Jeżeli w internecie lub TV dostępna jest transmisja na żywo z meczu LKS Jodłowa vs. Dąbrówka Stara Jastrząbka albo innych spotkań Dębica > Klasa B, gr. II na pewno znajdziesz takie informacje na naszym portalu. Możliwe jednak, że nigdzie nie pojawi się stream online z tego pojedynku. Śledź portal podkarpacieLIVE.pl i bądź na bieżąco.