Statystyki meczu: Polonia Kopytowa - OKS Sobniów Jasło

Zobacz też: Terminarze Statystyki

5. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II
2014-08-31, godz. 13:00

Polonia Kopytowa

3

OKS Sobniów Jasło

2

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2022-05-15 OKS Sobniów Jasło 2 - 0 Polonia Kopytowa Krosno > Klasa A, gr. II
2021-09-26 Polonia Kopytowa 1 - 1 OKS Sobniów Jasło Krosno > Klasa A, gr. II
2021-06-06 OKS Sobniów Jasło 5 - 2 Polonia Kopytowa Krosno > Klasa A, gr. II
2020-10-25 Polonia Kopytowa 0 - 6 OKS Sobniów Jasło Krosno > Klasa A, gr. II
2019-08-17 OKS Sobniów Jasło 2 - 3 Polonia Kopytowa Krosno > Klasa A, gr. II
2017-06-24 OKS Sobniów Jasło 2 - 5 Polonia Kopytowa Krosno > Klasa A, gr. II
2017-03-19 Polonia Kopytowa 4 - 1 OKS Sobniów Jasło Krosno > Klasa A, gr. II
2016-06-12 OKS Sobniów Jasło 3 - 4 Polonia Kopytowa Krosno > Klasa A, gr. II
2015-11-08 Polonia Kopytowa 2 - 1 OKS Sobniów Jasło Krosno > Klasa A, gr. II
2015-04-26 OKS Sobniów Jasło 3 - 0 Polonia Kopytowa Krosno > Klasa A, gr. II
2014-08-31 Polonia Kopytowa 3 - 2 OKS Sobniów Jasło Krosno > Klasa A, gr. II
2013-09-29 Polonia Kopytowa 1 - 5 OKS Sobniów Jasło Krosno > Klasa A, gr. II
2013-05-26 OKS Sobniów Jasło 2 - 2 Polonia Kopytowa Krosno > Klasa A, gr. II
2012-10-07 Polonia Kopytowa 3 - 0 OKS Sobniów Jasło Krosno > Klasa A, gr. II
2012-06-03 Polonia Kopytowa 1 - 0 OKS Sobniów Jasło Krosno > Klasa A, gr. II
2011-11-06 OKS Sobniów Jasło 3 - 4 Polonia Kopytowa Krosno > Klasa A, gr. II

Inne mecze z tej kolejki

Czardasz Osiek Jasielski 3 - 2 LKS Moderówka
Zamczysko Odrzykoń 4 - 1 Burza Rogi
KS Zarzecze 2 - 3 Ostoja Kołaczyce
Tęcza Zręcin 1 - 1 Victoria Kobylany
Polonia Kopytowa 3 - 2 OKS Sobniów Jasło
Tempo Nienaszów 3 - 0 Wisłoka Nowy Żmigród
LKS Głowienka 3 - 6 Gaudium Łężyny
Orzeł Lubla 2 - 0 Markiewicza Krosno

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Gaudium Łężyny 30 64 19 7 4 85 33 52
2 Markiewicza Krosno 30 59 18 5 7 76 37 39
3 OKS Sobniów Jasło 30 55 16 7 7 59 33 26
4 Wisłoka Nowy Żmigród 30 55 17 4 9 79 57 22
5 Tempo Nienaszów 30 54 15 9 6 57 39 18
6 Ostoja Kołaczyce 30 54 16 6 8 63 43 20
7 Tęcza Zręcin 30 51 15 6 9 65 57 8
8 Orzeł Lubla 30 44 13 5 12 65 44 21
9 Polonia Kopytowa 30 41 12 5 13 72 70 2
10 KS Zarzecze 30 37 11 4 15 39 51 -12
11 Burza Rogi 30 36 11 3 16 48 61 -13
12 LKS Moderówka 30 33 10 3 17 48 70 -22
13 Czardasz Osiek Jasielski 30 30 9 3 18 44 85 -41
14 Victoria Kobylany 30 28 7 7 16 47 61 -14
15 Zamczysko Odrzykoń 30 28 8 4 18 43 65 -22
16 LKS Głowienka 30 11 3 2 25 30 114 -84
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka