https://bilety.cwks-resovia.pl/


Statystyki meczu: Tłoki Gorzyce - Słowianin Grębów

Zobacz też: Terminarze Statystyki

9. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2013-09-21, godz. 15:00

Stal Gorzyce

1

Słowianin Grębów

2

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-06-27 Słowianin Grębów 0 - 8 Stal Gorzyce Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2020-11-21 Stal Gorzyce 5 - 1 Słowianin Grębów Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2019-09-29 Stal Gorzyce 6 - 1 Słowianin Grębów Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2018-03-24 Stal Gorzyce 2 - 1 Słowianin Grębów Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2017-08-13 Słowianin Grębów 0 - 4 Stal Gorzyce Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2016-06-19 Stal Gorzyce 3 - 2 Słowianin Grębów Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2015-11-11 Słowianin Grębów 2 - 1 Stal Gorzyce Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2015-05-01 Słowianin Grębów 1 - 1 Stal Gorzyce Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2014-09-07 Stal Gorzyce 0 - 1 Słowianin Grębów Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2013-09-21 Stal Gorzyce 1 - 2 Słowianin Grębów Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2013-05-04 Stal Gorzyce 1 - 4 Słowianin Grębów Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2012-09-23 Słowianin Grębów 4 - 1 Stal Gorzyce Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2012-06-07 Stal Gorzyce 2 - 0 Słowianin Grębów Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2011-10-30 Słowianin Grębów 2 - 2 Stal Gorzyce Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2011-05-22 Stal Gorzyce 5 - 0 Słowianin Grębów Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2010-09-26 Słowianin Grębów 4 - 5 Stal Gorzyce Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2010-05-30 Słowianin Grębów 0 - 4 Stal Gorzyce Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
2009-10-10 Stal Gorzyce 7 - 1 Słowianin Grębów Stalowa Wola > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Stal Gorzyce 1 - 2 Słowianin Grębów
PG CNC Skowierzyn 2 - 2 Rotunda Krzeszów
Unia Nowa Sarzyna 2 - 2 LZS Rzeczyca Długa
Sparta Jeżowe 2 - 2 Bukowa Jastkowice
KS Podwolina 1 - 1 OKS Wielowieś
Olimpia Pysznica 2 - 0 San Wrzawy
Wisan Skopanie 2 - 1 LZS Ździary
Sokół Kamień 4 - 2 Orzeł Rudnik

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Bukowa Jastkowice 29 73 23 4 2 81 28 53
2 Olimpia Pysznica 29 65 20 5 4 76 35 41
3 Unia Nowa Sarzyna 29 55 16 7 6 75 47 28
4 Wisan Skopanie 29 51 15 6 8 53 41 12
5 LZS Ździary 29 42 12 6 11 54 53 1
6 Sparta Jeżowe 29 41 12 5 12 66 54 12
7 San Wrzawy 29 41 12 5 12 56 51 5
8 Stal Gorzyce 29 40 12 4 13 57 46 11
9 Sokół Kamień 30 40 11 7 12 60 73 -13
10 Słowianin Grębów 29 38 10 8 11 52 48 4
11 LZS Rzeczyca Długa 29 35 9 8 12 52 59 -7
12 PG CNC Skowierzyn 30 34 10 4 16 41 60 -19
13 Orzeł Rudnik 30 29 9 2 19 67 101 -34
14 OKS Wielowieś 30 26 6 8 16 62 93 -31
15 KS Podwolina 30 25 6 7 17 45 73 -28
16 Rotunda Krzeszów 30 24 6 6 18 53 88 -35
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka