Stal: Dydo - Demusiak, Żmuda, Kusiak, Wieprzęć - Turczyn, Piątkowski, Walaszczyk, Horajecki - Białek, Fabianowski

rezerwa: Ciołek, Radawiec, Majowicz, Mościński, Byrski, Mistrzyk, Skórski

Wisła: Beszczyński - Gawrysiak, Skórnicki, Budziński, Giziński - Orzędowski, Mokiejewski, Olszak, Misztal - Giza, Nowak

rezerwa: Chojak, Kozieł, Kursa, Mróz, Romaniuk, Wiącek, Wójtowicz

Sędzią głównym spotkania jest pan Robert Hasselbusch z mazowieckiego ZPN

Na stadionie w Stalowej Woli jak narazie nie ma zbyt wielu widzów. Spotkanie obserwuje około 300 osób.

8.min - w pierwszych minutach więcej z gry ma Wisła, jednak to Stal oddaje pierwsza strzał na bramkę przeciwnika. Głową uderzał Fabianowski - Beszczyński pewnie łapie piłkę

17'

Wojciech Fabianowski

1 - 0

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Kamila Walaszczyka bramkę dla Stali strzela Wojciech Fabianowski!

23 min. - świetna okazja Stali do podwyższenia wyniku! Fabianowski uderza z ostrego kąta, jednak piłkę z pustej bramki wybija obrońca Wisły.

34'

Kamil Walaszczyk

2 - 0

Kamil Walaszczyk zdecydował się na strzał z dystansu i zdobył piękną bramkę - "stadiony świata"

2 - 1

Mateusz Olszak

44'

Piłka po strzale Olszaka odbija się od jednego z zawodników i rykoszetem wpada do bramki Dydy

45'

Jaromir Wieprzęć

2 - 2

Konrad Nowak

53'

Konrad Nowak strzałem głową doprowadza do wyrównania.

59. min - Wisła mogła zdobyć bramkę dającą prowadzenie, jednak z ostrego kąta nieznacznie pomylił się Konrad Nowak

Wiącek za Mokiejewskiego

61'
61'

Radawiec za Białka

65. min - świetna akcja Stali! Dośrodkowanie Piątkowskiego z trudem domyka Turczyn, jednak nie trafia w bramkę...

71'

Skórski za Turczyna

Kozieł za Olszaka

71'
76'

Michał Skórski

3 - 2

Wprowadzony pięć minut wcześniej Michał Skórski zdobywa trzeciego gola dla Stal! Po dośrodkowaniu z lewej strony strzałem głową pokonał Beszczyńskiego

Wójtowicz za Orzędowskiego

82'
90'

16 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 30 24 6 6 18 16 56 -40
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka