Statystyki meczu: Leśna Wólka Podleśna - Grom Handzlówka

Zobacz też: Terminarze Statystyki

Klasa A2 Rzeszów - kolejka 26
2011-06-26, godz. 11:00

Leśna Wólka Podleśna

6

Grom Handzlówka

2

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-10-31 Leśna Wólka Podleśna 2 - 2 Grom Handzlówka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2018-04-22 Grom Handzlówka 3 - 1 Leśna Wólka Podleśna Rzeszów > Klasa A, gr. II
2017-09-10 Leśna Wólka Podleśna 4 - 0 Grom Handzlówka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2016-04-24 Grom Handzlówka 5 - 3 Leśna Wólka Podleśna Rzeszów > Klasa A, gr. II
2015-09-06 Leśna Wólka Podleśna 0 - 4 Grom Handzlówka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2014-04-27 Grom Handzlówka 8 - 0 Leśna Wólka Podleśna Rzeszów > Klasa A, gr. II
2013-09-08 Leśna Wólka Podleśna 2 - 0 Grom Handzlówka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2013-05-26 Grom Handzlówka 3 - 0* Leśna Wólka Podleśna Rzeszów > Klasa A, gr. II
2012-10-28 Leśna Wólka Podleśna 4 - 0 Grom Handzlówka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2011-06-26 Leśna Wólka Podleśna 6 - 2 Grom Handzlówka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2010-10-31 Grom Handzlówka 4 - 1 Leśna Wólka Podleśna Rzeszów > Klasa A, gr. II
2010-06-03 Grom Handzlówka 3 - 3 Leśna Wólka Podleśna Rzeszów > Klasa A, gr. II
2009-11-08 Leśna Wólka Podleśna 7 - 0 Grom Handzlówka Rzeszów > Klasa A, gr. II

Inne mecze z tej kolejki

Plantator Nienadówka 2 - 2 Dąb Kosina
Start Brzóza Stadnicka 2 - 3 Palkovia Palikówka
Błękit Żołynia 3 - 0 Brzeg Białobrzegi
Leśna Wólka Podleśna 6 - 2 Grom Handzlówka
Arka Albigowa 1 - 1 Czarni Kraczkowa
Astra Medynia Głogowska 5 - 1 Polonia Hyżne
Tatyna Dylągówka 6 - 3 KS Stobierna

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Stobierna 26 52 17 1 8 64 47 17
2 Grom Handzlówka 26 50 15 5 6 63 47 16
3 Astra Medynia Głogowska 26 48 14 6 6 53 29 24
4 Palkovia Palikówka 26 46 15 1 10 61 43 18
5 Start Brzóza Stadnicka 26 45 13 6 7 58 36 22
6 Leśna Wólka Podleśna 26 43 13 4 9 52 46 6
7 Tatyna Dylągówka 26 42 13 3 10 67 64 3
8 Plantator Nienadówka 26 39 11 6 9 48 41 7
9 Błękit Żołynia 26 37 11 4 11 40 43 -3
10 Czarni Kraczkowa 26 36 10 6 10 45 50 -5
11 Arka Albigowa 26 27 6 9 11 37 38 -1
12 Dąb Kosina 26 22 5 7 14 33 50 -17
13 Polonia Hyżne 26 20 6 2 18 38 67 -29
14 Brzeg Białobrzegi 26 8 2 2 22 30 88 -58
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka