Tutaj znajdziesz wynik meczu Wólczanka Wólka Grodziska - Atlantic Chałupki Dębniańskie rozegranego w ramach 3. kolejki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III. Informacje meczowe, kiedy mecz Wólczanka Wólka Grodziska - Atlantic Chałupki Dębniańskie, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.
Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Wólczanka Wólka Grodziska vs. Atlantic Chałupki Dębniańskie, informacje o pozostałych meczach 3. kolejki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III oraz aktualną tabelę rozgrywek.
3. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2023-08-27, godz. 11:00
Wólczanka Wólka Grodziska
Atlantic Chałupki Dębniańskie
Stalowa Wola > Klasa B, gr. III: Wólczanka Wólka Grodziska - Atlantic Chałupki Dębniańskie (historia bezpośrednich spotkań)
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Liga |
---|---|---|---|---|
2024-04-07 | Atlantic Chałupki Dębniańskie | 2 - 2 | Wólczanka Wólka Grodziska | Stalowa Wola > Klasa B, gr. III |
2023-08-27 | Wólczanka Wólka Grodziska | 0 - 2 | Atlantic Chałupki Dębniańskie | Stalowa Wola > Klasa B, gr. III |
Stalowa Wola > Klasa B, gr. III: inne mecze tej kolejki
Jodła Przychojec | 4 - 0 | Azalia II Wola Zarczycka | |
Wólczanka Wólka Grodziska | 0 - 2 | Atlantic Chałupki Dębniańskie | |
KS Łukowa | 2 - 4 | Grabniak Hucisko | |
Kłyż Tarnogóra | 7 - 0 | Jutrzenka Dębno | |
Azalia Brzóza Królewska | 1 - 2 | GKS Groble | |
Rotunda Krzeszów | 6 - 2 | Złotsan Kuryłówka | |
Orzeł Biedaczów | 2 - 4 | Victoria Giedlarowa |
Stalowa Wola > Klasa B, gr. III - aktualna tabela Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Azalia II Wola Zarczycka | 20 | 47 | 15 | 2 | 3 | 72 | 25 | 47 | |
2 | GKS Groble | 20 | 47 | 15 | 2 | 3 | 60 | 24 | 36 | |
3 | Jodła Przychojec | 20 | 45 | 14 | 3 | 3 | 56 | 19 | 37 | |
4 | Rotunda Krzeszów | 20 | 43 | 13 | 4 | 3 | 79 | 26 | 53 | |
5 | Złotsan Kuryłówka | 20 | 33 | 10 | 3 | 7 | 52 | 39 | 13 | |
6 | Grabniak Hucisko | 19 | 33 | 10 | 3 | 6 | 46 | 37 | 9 | |
7 | Kłyż Tarnogóra | 20 | 30 | 9 | 3 | 8 | 47 | 46 | 1 | |
8 | Victoria Giedlarowa | 20 | 26 | 8 | 2 | 10 | 33 | 52 | -19 | |
9 | Atlantic Chałupki Dębniańskie | 20 | 25 | 8 | 1 | 11 | 34 | 48 | -14 | |
10 | Jutrzenka Dębno | 20 | 22 | 7 | 1 | 12 | 34 | 63 | -29 | |
11 | Azalia Brzóza Królewska | 19 | 19 | 6 | 1 | 12 | 31 | 46 | -15 | |
12 | Orzeł Biedaczów | 20 | 14 | 4 | 2 | 14 | 25 | 62 | -37 | |
13 | Wólczanka Wólka Grodziska | 20 | 11 | 3 | 2 | 15 | 28 | 60 | -32 | |
14 | KS Łukowa | 20 | 7 | 2 | 1 | 17 | 17 | 67 | -50 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |