Stal Mielec - Tomasovia Tomaszów Lubelski (wynik, tabela, statystyki)

Tutaj znajdziesz wynik meczu Stal Mielec - Tomasovia Tomaszów Lubelski rozegranego w ramach III liga - kolejki 11. Informacje meczowe, kiedy mecz Stal Mielec - Tomasovia Tomaszów Lubelski, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.

Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Stal Mielec vs. Tomasovia Tomaszów Lubelski, informacje o pozostałych meczach III liga - kolejki 11 oraz aktualną tabelę rozgrywek.

III liga - kolejka 11
2010-10-09, godz. 15:00

Stal Mielec

2

Tomasovia Tomaszów Lubelski

0

Stal: Ślarski - Kardyś, Paweł Mroziński, Duda, Fryc, Ryniewicz, Świechowski, Piotr Mroziński, Skiba, Góra, Wójtowicz.

Tomasovia: Bartoszyk - Banaś, Zatorski, Sioma, Skiba - Żurawski, Chwała, Słotwiński, Baran - Kusiak, Pacholarz.

26'

Damian Skiba

Łukasz Chwała

26 '
46'

Szewc za Ryniewicza

49'

Paweł Mroziński

1 - 0

60'

Damian Skiba (karny)

2 - 0

Wawryca za Pacholarza

62'
64'

Cygnarowicz za Wojtowicza

Myszkowski za Chwałę

69'
70'

Buczyński za Górę

76'

Hul za Skibę

77'

Patryk Fryc

Kozyra za Kusiaka

81'

82\' Trener gości został wysłany na trybuny

84'

Piotr Mroziński

Rafał Myszkowski

90'

III liga lubelsko - podkarpacka: Stal Mielec - Tomasovia Tomaszów Lubelski (historia bezpośrednich spotkań)

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2013-04-14 Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 0 Stal Mielec III liga lubelsko - podkarpacka
2012-08-29 Stal Mielec 0 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski III liga lubelsko - podkarpacka

16 Olender Sól 30 9 2 3 25 10 79 -69
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka