Avia Świdnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski (wynik, tabela, statystyki)

Tutaj znajdziesz wynik meczu Avia Świdnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski rozegranego w ramach III liga - kolejki 17. Informacje meczowe, kiedy mecz Avia Świdnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.

Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Avia Świdnik vs. Tomasovia Tomaszów Lubelski, informacje o pozostałych meczach III liga - kolejki 17 oraz aktualną tabelę rozgrywek.

III liga - kolejka 17
2011-03-26, godz. 14:00

Avia Świdnik

0

Tomasovia Tomaszów Lubelski

0

Avia: Gieresz - Bednarek, Grzegorczyk, Maciejewski, Kubiak - Jeleniewski, Pranagal, Kamiński, Sadło - Mazurek, Danielak

W rezerwie: Zolech, Sikora, Kędrzynek, Lewczuk, Iracki, Paluszek

Tomasovia: Bartoszyk - Banaś, Chwała, Nowosad, Skiba - Stefanik, Słotwiński, Baran, Wawryca - Kusiak, Michalczuk

W rezerwie: Waśkiewicz, Kozyra, Myszkowski, Zatorski, Kulas, Cywka, Żurawski

40'

Paweł Pranagal

Michał Skiba

44'
45'

Andrzej Danielak

Bartosz Stefanik

53'

Marcin Żurawski

60'

Rafał Myszkowski

62'
70'

Karol Kiedrzynek

Jurij Mychalczuk

71'

77'
83'

Michał Sadło

84'

Michał Jeleniewski

III liga lubelsko - podkarpacka: Avia Świdnik - Tomasovia Tomaszów Lubelski (historia bezpośrednich spotkań)

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2022-05-08 Tomasovia Tomaszów Lubelski 0 - 2 Avia Świdnik III liga lubelsko - podkarpacka
2021-10-02 Avia Świdnik 2 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski III liga lubelsko - podkarpacka

16 Olender Sól 30 9 2 3 25 10 79 -69
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka