Statystyki meczu: Stal II Rzeszów - Sawa Sonina

Zobacz też: Terminarze Statystyki

30. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa
2021-05-19, godz. 16:00

Stal II Rzeszów

4

Sawa Sonina

1

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-10-31 Stal II Rzeszów 11 - 1 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2021-05-19 Stal II Rzeszów 4 - 1 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2020-09-16 Sawa Sonina 2 - 1 Stal II Rzeszów Rzeszów > Klasa Okręgowa
2019-09-07 Sawa Sonina 4 - 0 Stal II Rzeszów Rzeszów > Klasa Okręgowa
2014-03-22 Sawa Sonina 0 - 3 Stal II Rzeszów Rzeszów > Klasa Okręgowa
2013-08-11 Stal II Rzeszów 2 - 0 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2013-04-20 Sawa Sonina 4 - 0 Stal II Rzeszów Rzeszów > Klasa Okręgowa
2012-09-16 Stal II Rzeszów 2 - 1 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2012-05-26 Sawa Sonina 1 - 5 Stal II Rzeszów Rzeszów > Klasa Okręgowa
2011-10-16 Stal II Rzeszów 4 - 0 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2011-06-25 Stal II Rzeszów 0 - 3 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2010-11-06 Sawa Sonina 1 - 0 Stal II Rzeszów Rzeszów > Klasa Okręgowa
2010-05-02 Stal II Rzeszów 1 - 3 Sawa Sonina Rzeszów > Klasa Okręgowa
2009-09-09 Sawa Sonina 4 - 0 Stal II Rzeszów Rzeszów > Klasa Okręgowa

Inne mecze z tej kolejki

Stal II Rzeszów 4 - 1 Sawa Sonina
GKS Niebylec 4 - 0 Jedność Niechobrz
Włókniarz Rakszawa 5 - 0 KS Stobierna
KS Przybyszówka Rzeszów 1 - 1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
KS Zaczernie 5 - 0 Czarni Czudec
Błażowianka Błażowa 2 - 1 Błękit Żołynia
Bratek Bratkowice 0 - 3 Strumyk Malawa
Sokół Sokołów Małopolski 7 - 0 Start Brzóza Stadnicka
Stal Łańcut 3 - 0 Strug Tyczyn

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal Łańcut 36 92 30 2 4 143 26 117
2 Strug Tyczyn 36 84 27 3 6 107 38 69
3 Włókniarz Rakszawa 36 79 25 4 7 100 44 56
4 KS Zaczernie 36 65 19 8 9 74 40 34
5 Stal II Rzeszów 36 64 19 7 10 111 71 40
6 Błażowianka Błażowa 36 63 18 9 9 76 51 25
7 Sokół Sokołów Małopolski 36 61 19 4 13 101 64 37
8 Jedność Niechobrz 36 59 17 8 11 68 59 9
9 Sawa Sonina 36 59 17 8 11 78 57 21
10 Strumyk Malawa 36 55 16 7 13 61 63 -2
11 KS Stobierna 36 47 13 8 15 57 65 -8
12 KS Przybyszówka Rzeszów 36 46 14 4 18 67 75 -8
13 Wisłok Czarna 36 46 11 13 12 53 74 -21
14 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 36 35 9 8 19 53 76 -23
15 GKS Niebylec 36 31 9 4 23 59 85 -26
16 Start Brzóza Stadnicka 36 30 7 9 20 36 94 -58
17 Czarni Czudec 36 23 6 5 25 34 117 -83
18 Błękit Żołynia 36 21 6 3 27 38 106 -68
19 Bratek Bratkowice 36 8 2 2 32 22 133 -111
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka