https://dspk.kindredplc.com/redirect.aspx?pid=591051&bid=12859

2016-01-25 22:31:47

Michał Żebrakowski w Turcji na obozie z Lechią Gdańsk: "Nadrzędny cel to bramka w Ekstraklasie"

Michał Żebrakowski w barwach Lechii Gdańsk zadebiutował już w Ekstraklasie. Kolejnym jego celem jest gol (fot. trojmiasto.pl)
Michał Żebrakowski w barwach Lechii Gdańsk zadebiutował już w Ekstraklasie. Kolejnym jego celem jest gol (fot. trojmiasto.pl)
19-letni napastnik Michał Żebrakowski przebywa obecnie na obozie w Turcji z pierwszą drużyną ekstraklasowej Lechii Gdańsk. To właśnie do tego klubu trafił przed rokiem ze Stali Rzeszów.
 
Pochodzący z Podkarpacia Michał Żebrakowski jest jednym z 26 piłkarzy, którzy pojechali z Lechią Gdańsk na obóz do tureckiego Side. Zgrupowanie potrwa do końca stycznia.
 
19-letni piłkarz, który jest jednym z najmłodszych zawodników na obozie, radzi sobie całkiem nieźle. Może trenować i przyglądać się bardziej doświadczonym kolegom, co może okazać się niezwykle pożyteczne.
 
- Można podpatrzeć zawodników, którzy grają na wysokim poziomie od dawna i naprawdę sporo się nauczyć - przyznaje Michał Żebrakowski.
fot. trojmiasto.pl
Nowym trenerem Lechii Gdańsk został niedawno Piotr Nowak. 51-letni szkoleniowiec sporo czasu spędził w USA, gdzie pracował m.in. z tamtejszą reprezentacją.
 
- Trener dużo nam podpowiada. Myślę, że sporo możemy z nim osiągnąć - dodaje Michał Żebrakowski. - Stara się złapać z nami kontakt i bardzo dobrze mu to wychodzi. Także poza boiskiem.
 
Michał Żebrakowski do Lechii Gdańsk trafił w lipcu ubiegłego roku. Zdążył już zadebiutować w Ekstraklasie (trzykrotnie wchodził w końcówkach), zdobył też gola w sparingu (w towarzyskim meczu z Resovią na 110-lecie klubu), jego marzeniem jest jednak gol w meczu ligowym.
 
- Dla mnie jako dla napastnika celem jest oczywiście bramka w Ekstraklasie. Pierwszy gol to nadrzędny cel - przyznaje Michał Żebrakowski.

Michał Żebrakowski na obozie Lechii Gdański w Turcji [WIDEO]


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem