2015-10-03 18:09:17

JKS Jarosław rozstrzelał Hetmana Zamość. Pięć goli Jarosława Jamrozika

JKS Jarosław w 12. kolejce 3 ligi lubelsko-podkarpackiej urządził sobię kanonadę strzelecką i wygrał z Hetmanem Zamość aż 8-0. Pięć bramek dla gospodarzy zdobył Jarosław Jamrozik.

Dziesięć minut. Tyle czasu w Jarosławiu bez straty bramki wytrzymała drużyna AMSPN Hetmana Zamość.

Pierwszym z piłkarzy JKS-u Jarosław, który wpisał się tego dnia na listę strzelców był Bartłomiej Raba. Jego strzał powędrował w samo okienko bramki gości. Drugi gol padł niedługo później, kiedy to Kacper Rop wykorzystał sytuację sam na sam. Na 3-0 w 20. minucie bezpośrednio z rzutu wolnego podwyższyłMariusz Kukiełka.

Reszta trafien w tym spotkaniu należała do jednego zawodnika - Jarosława Jamrozika, który zdobył ich w tym spotkaniu aż pięć! Zaczął od 32. minuty strzałem z dystansu. Kolejna bramka padła w 39. minucie. Dwie minuty później Jamrozik zdobył swoją trzecią w tym spotkaniu bramkę zaliczając klasyczny hat-trick.

Jamrozik w drugiej części spotkania dorzucił jeszcze dwa gole. Pierwszy z nich w 58. minucie, a drugi w doliczonym czasie gry.

JKS JAROSŁAW - AMSPN HETMAN ZAMOŚĆ 8-0 (6-0)

8-0 Jamrozik (90+3)

JKS Jarosław: Cisek - Sokolenko, Daszyk, Kuliga (58. Cienki), Sobol, Kukiełka (67. Fedor), Kycko, Raba (58. Pawlak), Rop, Soczek (58. Oziębło), Jamrozik.

AMSPN Hetman Zamość: Kiecana - J. Baran, Kudriawcew, Myszka, D. Baran (46. Fidler), Wołoch (80. Karaszewski), Czarniecki, Markowski, Chruściński (53. Bukowski), Bubeła, Dębicki (46. Pliżga).

Żółte kartki: Sobol - Bubeła, Kudriawcew. Widzów: 550. Sędziował: Piotr Kozłowski.