2015-08-10 12:27:20

Cosmos Nowotaniec rozgromił LKS Skołoszów aż 7-1

Cosmos Nowotaniec nadspodziewanie łatwo poradził sobie z LKS-em Skołoszów i rozgromił rywala aż 7-1.

Pierwszy gola mógł zdobyć LKS Skołoszów, ale już w 11. minucie fatalnie spudłował Grzegorz Tokarz. To zemściło się kilku minut później. Pierwszą bramkę dla Cosmosu Nowtaniec zdobył Piotr Laskowski, którego idealnym podaniem obsłużył Wasyl Hirka.

W pierwszej połowie kibice zobaczyli jeszcze dwie bramki. Najpierw w 22. minucie trafił Ireneusz Zarzyka, a 32. minucie wspomniany wyżej Wasyl Hirka.

Tuż po zmianie stron kontaktowego gola dla LKS-u Skołoszów strzelił Kamil Buczkowski, ale gości tego dnia nie było stać na więcej.

Cosmos zdobył jeszcze cztery bramki. Ich autorami byli kolejko Piotr Laskowski, Paweł Majka, Andrij Małyk i Mateusz Rutyna.

Pomimo "puszczenia" aż siedmiu bramek najjaśniejszą postacią gości był bramkarz Damian Buczkowski, który w 68. minucie obronił karnego Zarzyki, a Rutyna z jedenastki pokonał go dopiero na raty.

W 66. minucie meczu za faul w polu karnym czerwoną kartę zobaczył Mateusz Franków.

COSMOS NOWOTANIEC – LKS SKOŁOSZÓW 7-1 (3-0)

7-1 Rutyna (88)

Cosmos Nowotaniec: Krawczyk - Majka(72. Osiniak), Sobota, Saliuk, Wójcik, Kuzicki (85. Chrząszcz), Rutyna, Laskowski (80. K. Śliwiak), Hirka (74. Kozioł), Pluskwik, Zarzyka (67. Małyk).

LKS Skołoszów: D. Buczkowski - Kolanek,Franków, Tokarz, Olech, K. Buczkowski (75. Przytuła), Sudoł (46. Bruk), Gorczyca (60. Lisańczuk), Gołębiowski (70. Mazurkiewicz) - Tyrawski, Pilawa (80. Pacuła).

Sędziował: Konrad Szmela (Rzeszów). Żółte kartki: Saliuk, Pluskwik. Czerwona kartka: Franków (66 - faul w polu karnym). Widzów: 180.