2015-02-07 16:49:38

sparing: Izolator Boguchwała - Jedność Niechobrz 1-1

Izolator Boguchwała zremisował 1-1 z Jednością Niechobrz w pierwszym z dzisiejszym meczów sparingowych.

Piłkarze Izolatora Boguchwała wyszli na prowadzenie po golu Arkadiusz Buraka w 7. minucie spotkania. Gracze Jedności Niechobrz wyrównali w 65. minucie po wrzutce z rzutu różnego.

"Izolacja" mogła ten sparing wygrać, ale w 68. minucie rzutu karnego nie zdołał wykorzystać Adrian Burak (bramkarz Jedności obronił).

Piłkarze z Boguchwały od 70. minuty grali w dziesiątkę po tym jak jeden z zawodników doznał kontuzji. Chwilę później Izolator zmierzył się w jeszcze jednym sparingu - tym razem z JKS-em Jarosław (wynik na naszym portalu wkrótce).

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - JEDNOŚĆ NIECHOBRZ 1-1 (1-0)

1-0 Arkadiusz Burak (7)