2014-11-29 09:49:59

Strumyk Malawa testował nowych zawodników

Trzech nowych piłkarzy pojawiło się na zajęciach czwartoligowego Strumyka Malawa.

Podopieczni Macieja Rusina w ostatnią środę rozegrali mecz sparingowym z Orłami Rzeszów (wygrali 1-0), co było świetną okazją do przetestowania nowych zawodników.

W barwach Strumyka Malawa zagrało trzech nowych piłkarzy. - Jeden ostatnio grał w III lidze, drugi w IV, a trzeci w klasie O - powiedział szkoleniowiec Strumyka w rozmowie z "Nowinami".

Gracze Strumyka kończą już tegoroczne treningi i czeka ich zimowa przerwa. Do zajęć wrócą w połowie stycznia i już teraz wiadomo, że mają w planie 9 meczów sparingowych.

źródło: Nowiny